Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Zarobek-nawet-do-30-na-autopilocie-51192)

Strony: 1 2 3 4 5


[Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - milosz998 - 20-03-2012 21:54

Witam!

Jak już kiedyś pisałem mam do sprzedania poradnik, w którym opisuję NIEZNANĄ jeszcze nikomu metodę zarobku.


NIE JEST TO ANI PPA ANI PPD, ANI NIC Z RZECZY ZNANYCH.


Nie daję 100% gwarancji zarobku (jak każdy poradnik), ale 99% jeśli zrobisz tak jak trzeba, tak jak opisałem w poradniku (Praca prosta, wykonałby ją nawet 6 latek) to zarobisz czasami nawet 30$ dziennie (nie codziennie_

Czasami jest to co tydzień, czasami co dwa tygodnie. Jak już jest zarobek to duży. Kto by nie chciał na miesiąc nie robiąc nic dostawać ponad 100$?? - a przy większym nakładzie pracy jeszcze więcej).

Oto screen z wypłaty:

[Obrazek: 95455424817915457922.jpg]

Jest to wypłata za miesiąc Grudzień!

Jak widać zarobku dość duże.Niecały Miesiąc i 123$ A ile pracowałem?

Otóż.

Rejestracja - 1 minuta
Zrobienie odpowiednich materiałów - 5-6 minut
Wykonanie pozostałych czynności - 4-5 minut


NIC WIĘCEJ NIE ROBIŁEM. Siedziałęm caaaaałyy miesiąc robiąc inne rzeczy, sprawdzałem co pare dni i widziałem zarobek na koncie

Czyli darmowe dolary


SERWIS JEST WYPŁACALNY na 100%. Jest to znana (jak nie najbardziej znana) AMERYKAŃSKA firma. Nie ma mowy o oszustwie, to skompromitowałby firmę, dla której takie pieniądze to marne grosze.


Dlaczego warto kupić poradnik?

Cytat:1. Jest to unikalna metoda. NIKT JEJ NIE ZNA. NIE MA TAKIEGO PORADNIKA W SIECI! JESTEM ODKRYWCĄ METODY (RAZEM Z KOLEGĄ ZE SZKOŁY). NIKT NA 100% NIE OPISAŁ TAKIEJ FORMY ZAROBKU W TAKI SPOSÓB
2. Poradnik teraz kosztuje 60 zł a dla userów tego forum do 50 zł.
3. Kupujesz >> pracujesz kilka minut >> siedzisz(czasami dłuzej czasami krócej) i patrzysz jak wpada kasa
4. Firma jest pewniejsza od każdej innej na której zarabiacie
5. Poradnik otrzyma tylko KILKA osób, tak by inni nadal mogli zarabiać i aby metoda nie rozprzestrzeniłą sie za bardzo.
6. Cały czas po zakupie staram się coś doradzić, chociaż po przeczytaniu tego nie powino być już niczego do pomocy Jednak gdy czegoś nie rozumiesz odpisuje jak tylko jestem

Jak zakupić poradnik? Wystarczy napisać do mnie na PW lub gg 5752813 (zalecane).


CENA PORADNIKA TO TYLKO 30 zł!

CENA WCZEŚNIEJ ZMIENIAŁA SIĘ DUŻO RAZY LECZ CENA 30 ZŁ ZOSTANIE JUŻ I BĘDZIE STAŁA!

Oto opinia MODERATORA z mojego wcześniejszego tematu tutaj:

[Obrazek: 66338831038548141046.jpg]


Tak! Mój temat był tutaj już wcześniej. Zebrałem wiele pochlebnych opinii, jednak nie miałem DOWODU wypłaty i temat został usunięty. Teraz wracam z tematem, gdyż dostałem kaskę, a wy możecie zobaczyć screena z wypłaty wyżej Smile

Jeden z moich kupców zarobił w miesiąc ponad 250$! Tak więc wystarczy trochę wkładu, trochę pomyślunku i wykorzystanie poradnika. Poradnik to 99%, 1% to Twoja praca i wkładSmile



RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - zarabiamwnecie - 20-03-2012 22:03

Proszę by admin wydał recenzje. Szczerze to ciekawy poradnik. Jak nie będzie ´fail´ to kupuje..


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - bartex89 - 20-03-2012 23:03

niech sie wypowiedza osoby typu bukka , mieiq itd ktorym to sprzedales i dowiemy sie ile zarobili.


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - milosz998 - 21-03-2012 00:21

oo bartex przybył nawet tutaj żeby tylko nikt inny nie zarobił Big Grin

Koleżko. Bukka na gg pisał do mnie i zarobił kasę. Misieq pisał tak samo do mnie na gg i przepraszał za te posty w których mnie oczerniał, bo również zarobił.

Proszę bardzo rozmowa z MisieQ:

[Obrazek: 81412632718792220796.jpg]

Jeszcze chcesz coś napisać? Nie mogli o tym napisać już na forum, które podałeś, bo temat kazałęm zablokować, więc pisali na gg z przeprosinami. Może teraz napiszesz że spreparowałem rozmowę? Śmieszny jesteś, nie wiem co daje Ci to łażenie za mną i wystawianie negatywnych opini. Następnym razem jak coś piszesz to sprawdź info. Ludzka zazdrość czasami mnie zdumiewa, do czego można się posunąć byle by nikt inny nie skorzystał.


Proszę nie sugerować się opinią usera bartex. Człowiek ten nie kupił nawet poradnika i wszędzie gdzie go sprzedawałem, spinał, oczerniał, próbował postawić mój poradnik w jak najgorszym świetle.

@zarabiamwnecie - Admin wydał już raz opinię na temat poradnika. Sam w 1 dzięn zarobił ponad 10$. Chwalił poradnik bardzo, jednak miał właśnie zastrzeżenia do wypłacalności. Ostanio pokazałem mu screena no i zastrzeżeń już nie ma żadnych bo wypłata doszła oczywiście (co było formalnością). Mam nadzieję że admin potwierdzi moje słowa, bo w recenzji bardzo sobie poradnik chwalił (żałuję tylko że nie zrobiłem screena). Napisz po prostu na gg jak nie masz pewności, pokażę Ci wszelkie dowody na to że poradnik działa, odeślę Cię w miejsca gdzie ludzie wystawiają obiektywne opinie oraz pokażę kilka rozmów z moimi klientami.


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - bartex89 - 21-03-2012 00:35

ok, tylko merytorycznie do tematu czeku:

http://forum.android.com.pl/f42/amazon-dostal-ktos-czek-135884/index3.html

Polecam Admob.


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - milosz998 - 21-03-2012 15:39

Powiedz mi co Ci to daje że psujesz mi opinię? Koleżko. Poszedłem z czekiem do pierwszego lepszego banku w mojej wsi i powiedzieli że spokojnie mi go zrealizują. Nawet na poczcie, bardziej ogarniętej by CI to zrealizowali, z czekiem nie ma żadnego problemu.

Wyjaśni mi ktoś co ten gość ma na celu pisząc w każdym temacie same negatywy na temat poradnika SKORO SAM GO NIE KUPIŁ BO NIE MA NAWET 30 ZŁ NA JEGO ZAKUP, a jest najmądrzejszy ze wszystkich. Wiadomo że procent bank pobiera od zarobionej kwoty, za darmo nie ma niestety w tym kraju nic. Jak wygrasz w TOTKA to też biorą Ci z tego dość sporą sumkę, tutaj to jest kilka złotych w porównaniu z zarobkiem.


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - Qwik - 21-03-2012 17:18

Po prostu żal mu dupę ściska ponieważ sam nigdy nic nie wymyślił i nie wymyśli.

Jak nawet opinia moderatora i dowód wypłaty go nie przekonuje to pewnie czeka aż mu za darmo ten poradnik dasz żeby się odczepił Big Grin

Taka natura niektórych Polaków.Niczego się nie dorobili to inni też nie mogą


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - milosz998 - 21-03-2012 18:19

(21-03-2012 17:18)Qwik napisał(a):  Po prostu żal mu dupę ściska ponieważ sam nigdy nic nie wymyślił i nie wymyśli.

Jak nawet opinia moderatora i dowód wypłaty go nie przekonuje to pewnie czeka aż mu za darmo ten poradnik dasz żeby się odczepił Big Grin

Taka natura niektórych Polaków.Niczego się nie dorobili to inni też nie mogą

Zgadzam się w 100%. Rozumiem. Nie chce, niech nie kupuje, ale żeby nie kupić poradnika a gadać na jego temat najwięcej to jest paranoja. Zresztą pewno nawet gdyby kupił i zarobił na tym milion dolarów to narzekałby jaki ten poradnik jest lipny , byle by samemu zarobić.


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - Dennisek78 - 25-03-2012 18:43

Kupiłem i jestem W PEŁNI zadowolony !

Po prostu poradnik bardzo przejrzyście napisany, wszystko rozumiem i aż nawet chcę się zarabiać znając tak dobry pomysł no ludzie radzę kupować bo kiedyś taki poradniczek może kosztować ponad 100zł Smile

Ocenię DOKŁADNIE po zyskach z tego sposobu ogólnie oceniam poradnik :

10/10 = przejrzystość\
10/10 = dziwna ale jakże fascynująca metoda
10/10 = dogłębna pomoc właściciela poradnika jeśli czegoś nie rozumiemy Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik! Zarobek nawet do 30$ na autopilocie! - milosz998 - 27-03-2012 15:46

(25-03-2012 18:43)dennisek78 napisał(a):  Kupiłem i jestem W PEŁNI zadowolony !

Po prostu poradnik bardzo przejrzyście napisany, wszystko rozumiem i aż nawet chcę się zarabiać znając tak dobry pomysł no ludzie radzę kupować bo kiedyś taki poradniczek może kosztować ponad 100zł Smile

Ocenię DOKŁADNIE po zyskach z tego sposobu ogólnie oceniam poradnik :

10/10 = przejrzystość\
10/10 = dziwna ale jakże fascynująca metoda
10/10 = dogłębna pomoc właściciela poradnika jeśli czegoś nie rozumiemy Smile

Dzięki wielkie za opinię Smile I zapraszam do kupna poradnika kolejnych chętnych.