Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cheaterstwo :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cheaterstwo :/ (/Temat-Rozwiazane-Cheaterstwo-5119)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Cheaterstwo :/ - Lukisss - 13-04-2010 17:07

Hej. Niestety czitowałem tylko 8pkt i teraz przeczytałem, że nie jest to warte. Czy jest jakiś sposób, bym wygrał nagrodę i nie skasowali mi konta ? Bo maile można było wysyłać chyba do 11 listopada...


RE: Cheaterstwo :/ - szulakaluble - 13-04-2010 17:15

Za 8 pkt to nie powinni ale zalezy to tez w jaki sposob oszukiwałes.... jesli wykorzystales bug to nie masz sie co martwic za bardzo... chyba ze fake konta to juz gorzej....


RE: Cheaterstwo :/ - Sony_st - 13-04-2010 17:42

nic Ci nie zrobią, nawet do nich nie pisz bo nie warto, sam używałem np. bugów lockerz lub oglądałem filmiki w sposób nie dozwolony i nagrodę co prawda skin na ipoda już mi wysłali


RE: Cheaterstwo :/ - kanio - 13-04-2010 18:40

Za 8 pkt to naprawdę szkoda zachodu Smile Jakby tak zaczęli się doliczać każdego PTZa skąd mamy to pewnie połowa by miała coś na sumieniu Tongue


RE: Cheaterstwo :/ - xPietrek - 13-04-2010 18:56

Każdy członek rodziny może mieć jedno konto. Do 8 PTZ się nie powinni przyczepić... A ile masz teraz PTZ ? Jeśli chcesz być całkiem czysty i masz nie dużo PTZ do możesz napisać, w innym wypadku szkoda sensu


RE: Cheaterstwo :/ - SZAFI - 13-04-2010 19:07

Powiem krótko i jasno Smile moim zdaniem za 8 PTZ ci nic nie zrobią ... nie ma co nawet do nich pisać maila Smile


RE: Cheaterstwo :/ - Lubelak - 13-04-2010 19:16

nie ma mowy mi za 5 fake kont nic nie robią
pisałem w sprawie z-lista i nic


RE: Cheaterstwo :/ - Magnus - 13-04-2010 19:19

Trochę potrwa zanim odpiszą ... Ile już czekasz?


RE: Cheaterstwo :/ - Lubelak - 13-04-2010 19:21

pisałem dawno
odpisali?
"błędnie uzupełnione dane lub ich brak
już nie wysyłamy koszulek
nie martw się dla z-listerów dodamy lepsze możliwości zdobywania ptz"
Dane były dobre
trudno się mówi xD


RE: Cheaterstwo :/ - Magnus - 13-04-2010 19:24

Acha ,,,, Przykro chyba że wolisz te nowe rzeczy Tongue xD