Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bannersbroker (/Temat-Bannersbroker-51146)

Strony: 1 2


Bannersbroker - Artiis - 19-03-2012 22:54

Witam wszystkich inwestorów.

Chciałbym przedstawić wam firmę: Banners Brooker. Temat będzie się składał z pytania i odpowiedzi. Jeżeli ktoś jakieś pytanie mi zadana w temacie, to ten post będzie edytowany.


Czym zajmuje się firma?

Nie będę tutaj wklejał całego tekstu bo to jest bez sensu.

W skrócie: Kupuje strona miejsca banerowe o dużym ruchu. Cześć prowizji idzie do Ciebie. Firma nie jest żadnym MLM itp. Można samemu dobrze zarabiać bez żadnych refów, z refów nie masz ŻADNYCH pieniędzy tylko tak zwany traffic.

Dlaczego BB?


* firma będzie wydawać swoje karty debetowe można nimi płacić w sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatu ( także z Polski )
* posiada 5 swoich biur w różnych państwach ( UK, Indie, Portugalia, Irlandia, Kanada )
* wypłacili ponad 100 mln USD.

No dobra, ale jak zarabiam w BB?

Poprzez zakup paneli. Z każdego zakupu paneli uzyskamy x2 więcej wartości niż jest on wart.

Np:

Panel żólty kosztuje 10 dolarów --> zarobimy 20 dolarów
Panel fioletowy kosztuje 30 dolarów ---> zarobimy 60 dolarów
Panel niebieski kosztuje 90 dolarów ---> zarobimy 180 dolarów

i tak dalej


No okey, a jakie jest ryzyko?


Wiadomo, jak w każdym biznesie musimy się liczyć z ryzykiem. Moim zdaniem w tej firmie nie ma terotycznie ryzyka. Pieniądze możemy stracić tylko i wyłącznie gdy firma "ucieknie". Ale po co uciekać z kurą która znosi złote jajka? Co ciekawe firma wypłaciła na ten moment ponad 100 mln.

Hmm, jakie ma plany na ten rok?

Przede wszystkim wypłacić 150 mln$ prowizji, utworzyć kilka placówek w różnych państwach także w Polsce.


Kontakt:

GG: 42834874. Jeżeli nawet mnie nie będzie zostaw wiadomość, odpiszę.

Stronka www:


Czysty: http://www.bannersbroker.com/
Ref: http://www.bannersbroker.com/artiis

Co ciekawe nie da rady na tym serwisie zarejestrować się bez zaproszenia ( ref linka )

Ok, ale jakie wymagania muszę spełniać:

* mieć ukończone 18 lat
* posiadać konto w banku
* mieć 60$ do zainwestowania ( wiadomo można więcej, ale na chwilę obecną polecam tyle, żeby sprawdzić jak to działa. Jeżeli chcesz więcej zainwestować nie ma sprawy napiszę strategię dla Ciebie :-) )


Bardzo proszę nie sugerować się moimi postami na forum. Proszę zaś zobaczyć na staż.



Powiesz jak najłatwiej przesłać pieniądze do programu?

Karta kredytowa.


RE: Bannersbroker - Yogii - 23-03-2012 19:25

ile ma sie z refow?


RE: Bannersbroker - adrick1197 - 23-03-2012 20:00

z refow ma sie traffic 50% wartosci panelu ktory kupi
przyklad: ref kupi panel pioletowy i aby o uruchomic musi dac 15 tys trafficu Wink
to ty otrzymasz 7,5 tys trafficu na kupno panelu fioletowego Big Grin


RE: Bannersbroker - ikar - 23-03-2012 20:28

Powiesz jak najłatwiej przesłać pieniądze do programu? Bo z tego co czytałem chyba jest z tym trochę zabawy, której chciałbym uniknąć o ile się da.


RE: Bannersbroker - ciamciaj - 25-03-2012 12:51

No właśnie, nie działa na stronie Paypal, prawda?


RE: Bannersbroker - Artiis - 29-03-2012 00:22

Powiesz jak najłatwiej przesłać pieniądze do programu?

Karta kredytowa.

Przepraszam za brak obecności w temacie. Obecnie inwestuję w całkowicie co innego, jak na razie widzę ładne skutki. BB już mnie za bardzo zdenerwowało, ciągle mówi że mają pracę modernizacyjne, trwają i trwają i jakoś końca nie widać.

Na dniach przedstawię całkowicie inny serwis, który oferuje dobre zarobki. ( Lecz to jest długo trawała inwestycja )


RE: Bannersbroker - Artiis - 06-04-2012 10:30

Dostałem informację że BB Do 10 kwietnia będzie już zmodernizowany, czyli że panele będą się normalnie uzupełniać.


RE: Bannersbroker - adrick1197 - 06-04-2012 10:41

no to super Big Grin
bo troche slabo to idzie 1.5$ co 2 dzien mam jak narazie


RE: Bannersbroker - Artiis - 06-05-2012 17:11

Wszystko wróciło do normy. Zapraszam do współpracy Smile. Możliowść wytłumaczenia na GG, SKYPE, TS, VT.

Dla każdego ustalam indywidualną strategię.


RE: Bannersbroker - adrick1197 - 06-05-2012 17:30

a co to za ten twoj nowy serwis ??
zeek ??