Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZeekRewards (/Temat-ZeekRewards-51120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: ZeekRewards - damian880916 - 09-08-2012 07:57

(09-08-2012 02:28)fishburger napisał(a):  
(06-08-2012 20:59)damian880916 napisał(a):  jaraja sie dzieciaki ktore zaiwnestowaly swoje kieszonkowe. A zeek jest bardzo popularny, ale w pośród osob z doswiadczeniem w inwestowaniu, natomiast na forach dominuja dzieci

@damian880916 czytam ten wątek od początku i po dotarciu do końca zamierzałem napisać do Ciebie PW z prośbą o wprowadzenie w Zeeka, ale tym jednym wpisem zdyskwalifikowałeś się w moich oczach jako potencjalny sponsor i (nie)stety znajdę kogoś innego. Ciekawe ilu jeszcze "dzieciaków" inwestujących w JBP zrezygnuje z Twoich usług i zaryzykuje inwestycje swojego "kieszonkowego" pod skrzydłami bardziej tolerancyjnego sponsora.
ja nie mowie ze każdy kto inwestuje w JPB z tego forum to dzieciak, po prostu często na forum sa wypowiedzi osób młodych o nieśmiertelnym jpb. Sam znam osoby z tego forum które sa poważnymi inwestorami i dalej są w jpb, ale te osoby znają zalety i ryzyko związane z tym programem. Natomiast, jak któraś osoba z kolei opisuje mi jpb jako wspaniały, nieśmiertelny program to ciężko się nie zdenerwować i coś takiego nie napisać. Jednakże nie zmienia to jednak faktu ze masz racje i przesadziłem z tym postem za co jedynie mogę przeprosićSmile.


RE: ZeekRewards - marbodz - 10-08-2012 11:27

Jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym zakupem Bidsów w " Buy Zeek
Sample Bids! "??
Kupujemy tam Bidy i sprzedajmy je po 90 dniach czy po zakupie?
Pozdrawiam


RE: ZeekRewards - AresxXx - 10-08-2012 12:34

(10-08-2012 11:27)marbodz napisał(a):  Jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym zakupem Bidsów w " Buy Zeek
Sample Bids! "??
Kupujemy tam Bidy i sprzedajmy je po 90 dniach czy po zakupie?
Pozdrawiam

Bidy kupujemy, aby rozdać klientom, a w zamian otrzymujemy punkty vip.
Każdy pojedynczy vip pracuje dla nas przez 90 dni generując nam dzienny dochód. Potem firma je zabiera.


RE: ZeekRewards - marbodz - 10-08-2012 12:52

Czyli po zakupie 50 Bid otrzymujemy 25 VIP na konto ponieważ to nalezy odrazu sprzedać ? Proszę mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 10-08-2012 14:27

(10-08-2012 12:52)marbodz napisał(a):  Czyli po zakupie 50 Bid otrzymujemy 25 VIP na konto ponieważ to nalezy odrazu sprzedać ? Proszę mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem?

Tak, źle zrozumiałeś.
Bidów nie sprzedajemy. Bidy kupujemy w zależności 1$=1 bid.
Następnie jeżeli zakupiliśmy 50 bidów to rozdajemy do klienta i otrzymujemy za 50 vipów.


RE: ZeekRewards - damian880916 - 14-08-2012 13:03

filmik z jednej ze stacji tv w USA pokazujacy legalnosc tego biznesu i aukcji
http://www.youtube.com/watch?v=pqww5NhyBzg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=oQZ3-HgFupo&feature=player_embedded

Nowinki w zeeku:
Firma Zeekrewards szybko się rozwija. Zwiększyła liczbę pracowników z kilkunastu do kilkuset i wciąż zatrudniają nowych.
Pracownicy pracują po 80 godzin tygodniowo by sprostać wymaganiom rosnącego rynku.

Firma instaluje specjalną skrzynkę do wrzucania czeków na zakup bidów, by wyeliminować wypadki spowodowane odciągniętą uwagą kierowców, którzy gapią się na sznur setek dystrybutorów stojących każdego dnia przed budynkiem firmy chcących w szybszy sposób, zrealizować swoje czeki w celu zakupu bidów.

Rex Venture Group zakupiła 10 piętrowy budynek, do którego będą przeniesione wszystkie działy, więc jeśli komuś jednopiętrowy, rozległy, ale mało okazały budynek przeszkadzał w prezentowaniu wiarygodności firmy, teraz będzie mógł się pochwalić wieżowcem.


RE: ZeekRewards - byniol - 14-08-2012 16:39

filmiki mowia o penny auctions ale nigdzie nie jest tam wspomniane ,ze to akurat zeekler Smile


RE: ZeekRewards - damian880916 - 14-08-2012 20:53

tak to prawda bo tu chodzi ogolnie o legalność penny auctions a jak wiemy na zeekler mamy penny auctions


RE: ZeekRewards - damian880916 - 16-08-2012 09:18

sory ale nie w tym temacie chcialem sie wypowiedziec a nie ma tu opcji usuwania postu


RE: ZeekRewards - Verb22 - 18-08-2012 02:24

Dajcie to do scamu. ponziak niestety, chyba rekordowy..

wyciągam kase z jbp, i inwestuje w wealth4all, BB i co polecacie 3? Jakieś pewny na najbliższy czas hyip?