Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZeekRewards (/Temat-ZeekRewards-51120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: ZeekRewards - nitram - 26-07-2012 16:00

Wszystko wow, te promocje dotyczą tylko Twojej struktury czy wszystkich? A drugie pytanie te PV to gdzie mogę sprawdzić? To jest to samo co punkty VIP ? Napisałeś (suma PC twoje subskrypcji i twoich
osobistych) hmm nie umiem tego rozgryźć.


RE: ZeekRewards - damian880916 - 26-07-2012 19:07

Wiec PV skalda sie z twojej subskrybcji oraz z subskrycji twoich poleconych
np. masz subskrybcje gold i 2 poleconych na silverze to twoje PV wynosi 70 bo:
50 (gold) + 10+10 (dwa silvery) =70PV
PV mozesz sprawdzic w zakladce Sponsorship Report


Promocje dotyczą mojej struktury i wszystkich pod Donaldem Lorencem


RE: ZeekRewards - karol002 - 31-07-2012 15:53

Z 60$ oplaca sie wchodzisz?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 31-07-2012 16:43

Jasne, że opłaca. Tylko do większej sumy będziesz wtedy dłużej dochodziła


RE: ZeekRewards - ziela12345 - 06-08-2012 17:18

Jesli ktos chcialby dobrze zaczac to prosze pisac na pw lub gg: 21358437 mam kalkulator i dobiore strategie dla kazdej kwoty. Jestem dlugo w tym programie i mam pewne doswiadczenie i wiem ze tu mozna zarobic. Odpowiem na wszystkie pytania pomoge w kazdej kwestii. Nie wiem czemu sie jaracie jakims JBP skoro Zeek jest o wiele stabilniejszym programem. Pozdrawiam


RE: ZeekRewards - damian880916 - 06-08-2012 20:59

jaraja sie dzieciaki ktore zaiwnestowaly swoje kieszonkowe. A zeek jest bardzo popularny, ale w pośród osob z doswiadczeniem w inwestowaniu, natomiast na forach dominuja dzieci


RE: ZeekRewards - AresxXx - 08-08-2012 03:15

(06-08-2012 20:59)damian880916 napisał(a):  jaraja sie dzieciaki ktore zaiwnestowaly swoje kieszonkowe. A zeek jest bardzo popularny, ale w pośród osob z doswiadczeniem w inwestowaniu, natomiast na forach dominuja dzieci

Tym wpisem pokazuje mi tylko, że to jednak Ty jesteś dzieciakiem.


RE: ZeekRewards - marbodz - 08-08-2012 07:25

witam,
A jak wygląda z podpieciem pod siebie kogos z rodziny? jest taka mozliwosc bo slyszalem ze jedno konto na jeden adres jednak w moim przypadku adres członka rodzinny bylby inny?
I jeszcze jedno - mam pakiet Diamond - jeszcze nie naliczylo mi 100 pkt VIP mam tylko 200 bidów - kiedy otrzymam te pkt VIP i jak zamienić Bidy na pkt VIP?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedźSmile


RE: ZeekRewards - damian880916 - 08-08-2012 09:30

(08-08-2012 07:25)marbodz napisał(a):  witam,
A jak wygląda z podpieciem pod siebie kogos z rodziny? jest taka mozliwosc bo slyszalem ze jedno konto na jeden adres jednak w moim przypadku adres członka rodzinny bylby inny?
I jeszcze jedno - mam pakiet Diamond - jeszcze nie naliczylo mi 100 pkt VIP mam tylko 200 bidów - kiedy otrzymam te pkt VIP i jak zamienić Bidy na pkt VIP?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedźSmile

NIe mozesz wprowadzac nikogo z tego samego adresu (jezeli chcialbys kogos wprowadzic z rodziny do zeekrewards to moze to zrobic tylko osoba z zewnatrz np twoj sponsor
musisz rozdac bidy klientom wtedy zmienia ci sie w punkty vip
rozdac bidy mozesz w zakladce :
Bid Give Manager
Give Free Bids!
jezeli masz tylko 200 bidow to przejdz lepiej na sliver bo to ci sie nie oplaca aby placic co miesiac 100$ przy takiej inwestycji


RE: ZeekRewards - fishburger - 09-08-2012 02:28

(06-08-2012 20:59)damian880916 napisał(a):  jaraja sie dzieciaki ktore zaiwnestowaly swoje kieszonkowe. A zeek jest bardzo popularny, ale w pośród osob z doswiadczeniem w inwestowaniu, natomiast na forach dominuja dzieci

@damian880916 czytam ten wątek od początku i po dotarciu do końca zamierzałem napisać do Ciebie PW z prośbą o wprowadzenie w Zeeka, ale tym jednym wpisem zdyskwalifikowałeś się w moich oczach jako potencjalny sponsor i (nie)stety znajdę kogoś innego. Ciekawe ilu jeszcze "dzieciaków" inwestujących w JBP zrezygnuje z Twoich usług i zaryzykuje inwestycje swojego "kieszonkowego" pod skrzydłami bardziej tolerancyjnego sponsora.