Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZeekRewards (/Temat-ZeekRewards-51120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: ZeekRewards - pasywnie - 19-06-2012 08:02

Witam serdecznie.

Od razu zaznaczam, że chcę podzielić się tym, co wiem na temat tego programu.

Na dzień dzisiejszy jestem prawie 100 dni - otrzymałem właśnie pierwszą wypłatę na Payza, zatem program jest wypłacalny.

Co do wyliczeń rentowności programu to zapomnieliście Szanowni Dyskutanci o bardzo ważnym fakcie (albo ja go pominąłem). Chodzi o procent składany.

Każdego dnia firma daje nam nagrodę pieniężną, gdy jesteśmy zakwalifikowanymi współpracownikami (było to już wyjaśnione) oraz wrzuciliśmy reklamę.

Przyjmując że wrzuciliśmy 10$. Rozdaliśmy je klientom i dostaliśmy za to 10 VIP Points. Będą one generować nam przez 90 dni zyski, jeśli cały czas będziemy zakwalifikowani i codziennie umieścimy reklamę.

Po tym czasie z tych 10 VIP uzyskujemy 38.09. Po odjęciu tych 10 VIP zostaje nam 28.09 czyli wzrost o ponad 280%.

Dzięki temu mam teraz ponad 2190 VIP

Warto działać - jeśli zrobisz wszystko według systemu, który daje firma osiągniesz sukces.


RE: ZeekRewards - AresxXx - 24-06-2012 01:34

@UP Wątek dotyczący wynagrodzenia ze strony firmy został wytłumaczony kilka stron wcześniej, ale mimo wszystko dziękuję za powtórne wyjaśnienie.

Bynajmniej nie nazwał bym tego systemem. Firma daje nam możliwość podjęcia współpracy z nimi dlatego lepsza nazwa, która pasuje to praca dodatkowa, ale nigdy system.


RE: ZeekRewards - adrick1197 - 25-06-2012 08:27

Strona jest naprawde super nie wiem czemu tak malo osob w tym zarabia bo wklad jest naprawdę niewielki (20-30$ na start)
jesli ktos chcial by dołączyc to zapraszam na PW lub na gg w sygnaturce pomogę wytłumaczę a naprwno sie przekonacie do tej wspanialej strony Smile


RE: ZeekRewards - PlastPL - 25-06-2012 15:13

Jakie kwoty zainwestowaliscie, a jakie uwazacie za odpowiednie na inwestycje w zekkreward?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 25-06-2012 16:20

Zainwestowałem na początku 160$ z czego 100$ poszło na opłatę abonamentu na poziomie gold i 60$ na zakup pkt vip.

Wiadomo, że najlepszą kwotą do inwestycji jest jak najwyższa pula włożona w zakup punktów vip, ale oczywiście mając 10$ w kieszeni także można zacząć tutaj biznes.


RE: ZeekRewards - pasywnie - 01-07-2012 05:17

(25-06-2012 15:13)PlastPL napisał(a):  Jakie kwoty zainwestowaliscie, a jakie uwazacie za odpowiednie na inwestycje w zekkreward?

W sumie na starcie 280$ na zakup bidów oraz subskrypcja diamentowa 2x po 99$.

Daje to prawie 500$. Po 50 dniach wrzuciłem kolejne 500$ - i teraz mam ponad 2400 VIP Points.

Trzeba pamiętać o nieśmiertelnej zasadzie - przeznacz tyle ile ewentualnie możesz stracić. Uważam jednak, że ZR jest naprawdę dobrze przemyślany i można tu zbudować niezły strumień dochodu rezydualnego.


RE: ZeekRewards - Verb22 - 01-07-2012 12:28

Do takiego biznesu nie ma sensu wchodzić z 60 $. Lepiej zaryzykować i wplacic kilka tysięcy dolarów.


RE: ZeekRewards - pasywnie - 01-07-2012 22:40

(01-07-2012 12:28)Verb22 napisał(a):  Do takiego biznesu nie ma sensu wchodzić z 60 $. Lepiej zaryzykować i wplacic kilka tysięcy dolarów.

Nie zgodzę się z Twoim zdaniem, ale je szanuję. Oczywiście jeśli ktoś ma takie wolne środki, to ZR przyniesie mu dochód rezydualny znacznie wcześniej.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że w zależności od subskrypcji można kupić tylko określoną ilość bidów

Na srebrnej 1000
Na złotej 5000
na diamentowej 10000.

Poza tym trzeba mieć klientów, którym się to rozda.

Jeśli ktoś może przeznaczyć najpierw tylko 50 czy 100 też zacznie budować podwaliny pod dochód rezydualny. Zajmie mu to po prostu więcej czasu i tyle


RE: ZeekRewards - adrick1197 - 02-07-2012 07:08

jak w kazdym biznesie im wiecej zainwestujesz tym lepiej Smile
ale zeekrewards ma to do siebie ze da sie zarobic sporo nawet z minimalnym wkladem Smile
jesli ktos chcial by zaczac to zapraszam do siebie Smile


RE: ZeekRewards - AresxXx - 03-07-2012 15:21

To już mamy na forum trzy osoby zachwalające zeekrewards Big Grin
I dobrze, im więcej nas tym lepiej Big Grin