Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mała Pomoc (/Temat-Mala-Pomoc-51117)



Mała Pomoc - Firmakrk - 19-03-2012 10:22

Witam wszystkich chcialbym prosic o mala pomoc .
Kiedys w internecie znalazlem taka stronke gdzie mozna bylo dawac poradnki na rozny temat byly podzielone na kategori i ludzie z tamtej strony kupowali nasze poradniki nie pamietam jaka to byla strona podkreslam ze to nie byly jakies zlote mysli tylko specjalna strona do sprzedarzy poradnikow wiec prosze was moze ktos zna ta strone i moglby tu ja podac bede wdzueczny jak co to prosze pisac albo tu albo na PW bo nie wiem czy w dobrym dziele napisalem z gor dziekuje kazdy kto pomoze dostanie reputa dziekuje


RE: Mała Pomoc - ikar - 20-03-2012 18:30

Może ci chodzić o stronę interkursy.pl, to tam właśnie można zarobić na takich poradnikach. Wiem że jest teraz jakaś nowa strona o podobnej tematyce ale jej nazwy nie pamiętam. Mam nadzieję że pomogłem Smile


RE: Mała Pomoc - thomasward - 21-03-2012 18:17

Textmarket?


Mała Pomoc - Admin - 25-03-2012 23:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.