Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety (/Temat-Prawo-i-Sprawiedliwosc-ciekawe-gadzety-51072)

Strony: 1 2 3


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - tollusiek - 22-07-2012 20:41

Wysyłałem już jakiś czas temu e-mail do nich, a było to zeszłego roku i ku mojemu zdziwieniu paczuszka przyszła Smile W niej było prawie to samo, co u kolegi na zdjęciach. Póki nie będzie napływu wiadomości o takie gadżety, możecie być prawie pewni, że otrzymacie jakiś upominek. Pozdrawiam.


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Szympek - 23-07-2012 08:50

Macie jakiś wzór maila do nich? Tongue


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - tollusiek - 23-07-2012 10:17

Przedstawiam mój wzór wiadomości, który swego czasu używałem. Teraz już się tym nie zajmuję i postanowiłem Wam go opublikować. Bierzcie, powpisujcie jedynie swoje dane, ew. zmieniajcie, jeśli coś się Wam nie będzie podobało. Powodzenia i cześć!

Szanowni Państwo!
Na początku mojego listu chciałbym przekazać Państwu wyrazy głębokiego uznania i pogratulować zbudowania solidnej, oraz silnej pozycji na rynku, czego największym dowodem jest zadowolenie sporej ilości klientów. Jestem [IMIĘ], pochodzę z [MIEJSCOWOŚĆ], moim hobby jest kolekcjonowanie gadżetów takich jak smycze, koszulki, etykiety, katalogi, breloki oraz inne. Oczywiście staram się kolekcjonować tylko te, które w jakimś stopniu znaczą 'coś' na rynku, w naszym kraju. Niestety moja kolekcja nie jest jeszcze zbyt obfita, na co liczę, że w przyszłości będzie większa, oraz cenniejsza. Chciałbym także zapytać Państwa, czy istniałaby możliwość przesłania mi bezpłatnych gadżetów reklamowych, ponieważ tak jak wcześniej napisałem - kolekcjonuję owe od dłuższego czasu, i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście Państwo powiększyli moje jak do tej pory małe zbiory gadżetami z logo tak świetnej firmy.
Otóż podam teraz mój adres, jeżeli będzie potrzebny:
[IMIĘ NAZWISKO]
[MIEJSCOWOŚĆ, KOD POCZTOWY]
[ULICA]
Z góry dziękuję Państwu za poświęcenie mi czasu, przy czytaniu wiadomości. Jestem Wam bardzo wdzięczny, za to, że być może przeczytacie moją króciutką wiadomość. Serdecznie pozdrawiam, oraz życzę powodzenia, zarówno jak i sukcesów (których z pewnością macie wiele).
Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo pozytywnie moją prośbę. Z wyrazami szacunku, [IMIĘ NAZWISKO].


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - stigmanek - 23-07-2012 15:26

Ubogi ten PiS. PO kiedyś nawet koszulki wysyłał o to calkiem niezłej jakości, gdyby nie ten znaczek PO tylko Big Grin


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Szympek - 23-07-2012 15:54

Daj spokój, koszulki bym ich nie założył, ale wozić się ze smyczą jest ok hahah Big Grin


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Kalesoniaz - 23-07-2012 23:01

Jaruś chce teraz wszystkich na smyczy trzymać Big Grin


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - marcel_kk - 24-07-2012 04:16

Nosić, nie nosić, dla hobbystów zawsze to jakas gratka.


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Szympek - 24-07-2012 07:51

(23-07-2012 23:01)Kalesoniaz napisał(a):  Jaruś chce teraz wszystkich na smyczy trzymać Big Grin

hahahahhahahahahahahahahhahahahahha


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Gracjanosss - 08-08-2012 16:20

Poszło! Ciekawe czy dojdzie?


RE: Prawo i Sprawiedliwość - ciekawe gadżety - Manio987 - 30-09-2012 21:34

Wysłałem ale nic nie dostałem a czekałem z 3 miechy. ;<