Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 (/Temat-CoD-MW3-Call-of-Duty-Modern-Warfare-3-CoD-8-51046)



CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 - Barthez - 17-03-2012 22:17

[Obrazek: MW3_logo_Test.png]

Witam, oferuje konto steam (oraz CD-KEY użyty na nim) na którym znajduje się zakupiona gra Call of Duty: Modern Warfare 3 (Single i Multiplayer).

Na koncie nigdy nie używano żadnych prestiż hack'ów, hack'ów i innych tego typu rzeczy, konto 100 % bezpieczne (stan vac: dobry).

Po otrzymaniu wpłaty przesyłam dane konta w mailu/pw. Gdy otrzymasz dane, zaloguj się, oczywiście zmień e-mail a następnie hasło.

Konto ma około 75 lvl na 4 prestiżu.
Współczynnik O:Z: ok 1.20.

Statystyki konta: (teraz troche lepsze/wyższe bo screen robiony pare dni temu):

[Obrazek: 1332018292_coddd.jpg]

Z danymi przesyłam także CD-KEY ! który został użyty. Odzyskanie konta przez mnie nie będzie w żaden sposób możliwe i nie musisz się obawiać, że po jakimś czasie odzyskam konto. Jest to moje osobiste, nie kradzione konto.

Gra ma ok. 14 gb. Więc przy wolnym łączu pobieranie może trochę potrwać.
Wyświetlany nick w MultiPlayerze i steam można oczywiście zmienić.

W razie pytań lub wątpliwości pisz tu lub PW.

Świetna gra, polecam.

Jeśli jesteś pewien kupna a obawiasz się to mogę wystawić na allegro.

Cena: 60 zł lub zamiana na BattleField 3


RE: CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 - Barthez - 18-03-2012 17:06

//Ewentualnie zamienię na Battlefield 3


RE: CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 - radekb29 - 19-03-2012 21:22

Z tą ceną to pojechałeś równo po bandzie.... Za 53 zł jest klucz który można na własnego steam wklepać.... A konto steam ze smyczą 44 zł Weź zaproponuj coś logicznego to pomyśle


CoD : MW3; Call of Duty: Modern Warfare 3 / CoD 8 - Admin - 19-11-2012 08:46

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.