Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzisz o mojej stronce? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co sądzisz o mojej stronce? (/Temat-Co-sadzisz-o-mojej-stronce-51045)



Co sądzisz o mojej stronce? - wybitny - 17-03-2012 21:51

Stworzyłem ostatnio stronę która ma wypromować mój reflink na jednym z portali (mianowicie sejfik.com)

Link do strony: http://www.zarobisz.manifo.com

Mam do Was (doświadczonych i dobrych w "te klocki") prośbę.

Odwiedźcie tą stronę i napiszcie czego Wam w niej brakuje, co byście na moim miejscu dodali, a co usunęli/zmienili.

Proszę o szczyptę krytyki Big Grin
http://www.zarobisz.manifo.com


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - Killer - 17-03-2012 22:07

po 1 kupił byś normalną domenę bo to jest syf, zresztą strony tego typu (polecanie reflinka) zawsze są syfem...


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - zarabiamwnecie - 18-03-2012 11:55

Co mi się nie podoba w stronie?:

- FUN ZONEWink - zrobił byś bez tego uśmieszka bo to wygląda troszkę jakby ta strona na szybko robiona była.
- Domena - manifo bardzo nieoryginalne i do du**
- Możesz mnie złapać pod numerem Gadu-Gadu - dał byś jakiś mail myślisz, że wszyscy korzystają z GG? I chcą się przez ten komunikator kontaktować?
- Kolejna sprawa to zbyt prosta strona.

Co mi się podoba?
- Zaangażowanie Smile


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - wybitny - 18-03-2012 13:12

(17-03-2012 22:07)Killer napisał(a):  po 1 kupił byś normalną domenę bo to jest syf, zresztą strony tego typu (polecanie reflinka) zawsze są syfem...

Jak będę zarabiał kokosy to kupię jakąś porządną domenę.
Nie będę płacił 100zł/rocznie w zamian za 10 złotych miesięcznie z poleconychWink

Czy syf? Zobaczymy z czasem, może masz rację...


(18-03-2012 11:55)zarabiamwnecie napisał(a):  Co mi się nie podoba w stronie?:

1- FUN ZONEWink - zrobił byś bez tego uśmieszka bo to wygląda troszkę jakby ta strona na szybko robiona była.
2- Domena - manifo bardzo nieoryginalne i do du**
3- Możesz mnie złapać pod numerem Gadu-Gadu - dał byś jakiś mail myślisz, że wszyscy korzystają z GG? I chcą się przez ten komunikator kontaktować?
4- Kolejna sprawa to zbyt prosta strona.

Co mi się podoba?
- Zaangażowanie Smile
1-zrobione
2-Manifo na bardzo dobry system edycji i kreowania strony. Przynajmniej jak dla mnieSmile
3-Mail dodany
4-Prostota dla jednych jest minusem dla innych plusem

Dzięki, że ktoś jeszcze dostrzega dziś zaangażowanie;D

Plusy dla Was za krytykęSmile

Czekam na więcejTongue...


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - rajmek126p - 28-03-2012 13:34

Dobrze Killer to ują w słowach, tego typu strony są Syfem, nie wrózę Ci mega dużo odwiedzin.
Takich stron są setki, a może nawet tysiące, Domene to ja nie wiem skąd ty wziełeś.. Trudno wydać 10/15 zł na *.pl ?.

Nie wystarczy Ci 1 reff link w artykule?, Po co Ci te liczniki po prawej stronie? Zamontuj sobie google analystic i wystarczy.

O optymalizacji SEO, to ja już nie wspomne.


Troche krytyki Ci się przyda Wink


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - Admin - 28-03-2012 13:45

(18-03-2012 13:12)wybitny napisał(a):  
(17-03-2012 22:07)Killer napisał(a):  po 1 kupił byś normalną domenę bo to jest syf, zresztą strony tego typu (polecanie reflinka) zawsze są syfem...

Jak będę zarabiał kokosy to kupię jakąś porządną domenę.
Nie będę płacił 100zł/rocznie w zamian za 10 złotych miesięcznie z poleconychWink

Czy syf? Zobaczymy z czasem, może masz rację...

A od kiedy kupno nowej domeny kosztują 100zł? mylisz zakupienie nowej domeny z przedłużeniem. Domene zakupisz za 15zł (opłacona na rok).
Zapewne zapytasz gdzie? To już odpowiadam - wszędzie.
home.pl
nazwa.pl
az.pl
domena.pl
ut.pl
itp,itd,etc.


(28-03-2012 13:34)rajmek126p napisał(a):  Dobrze Killer to ują w słowach, tego typu strony są Syfem, nie wrózę Ci mega dużo odwiedzin.
Takich stron są setki, a może nawet tysiące, Domene to ja nie wiem skąd ty wziełeś.. Trudno wydać 10/15 zł na *.pl ?.

Nie wystarczy Ci 1 reff link w artykule?, Po co Ci te liczniki po prawej stronie? Zamontuj sobie google analystic i wystarczy.

O optymalizacji SEO, to ja już nie wspomne.


Troche krytyki Ci się przyda Wink

Szkoda czasu/pieniędzy na pozycjonowanie takiej strony.


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - wybitny - 28-03-2012 14:26

(28-03-2012 13:45)Admin napisał(a):  A od kiedy kupno nowej domeny kosztują 100zł? mylisz zakupienie nowej domeny z przedłużeniem. Domene zakupisz za 15zł (opłacona na rok).
Zapewne zapytasz gdzie? To już odpowiadam - wszędzie.
home.pl
nazwa.pl
az.pl
domena.pl
ut.pl
itp,itd,etc.

Faktycznie, przynajmniej się czegoś dowiedziałem.
Stronkę machnąłem w 40 minut, coby rozwinąć siatkę poleconych na sejfiku. Od czasu do czasu pospamuje ją tu i tamTongue
Nie mam zamiaru na nią wydawać złamanego grosza. (Przerost formy nad treściąBig Grin)

Jak zacznę zabawę z uploadem to pomyślę nad promowaniem strony/bloga, ale nie mogę znaleźć sensownego "mentora"

(28-03-2012 13:45)Admin napisał(a):  Szkoda czasu/pieniędzy na pozycjonowanie takiej strony.

/jw


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - Corleone - 28-03-2012 16:04

Cytat:Jak będę zarabiał kokosy to kupię jakąś porządną domenę.
Nie będę płacił 100zł/rocznie w zamian za 10 złotych miesięcznie z poleconychWink

12*10zł=120zł
Piszesz domena 100zł/rok czyli 20zł do przodu ;p
Jak chcesz zarobić, włóż w to coś. A kasa z poleconych i reklam będzie niezła.

Cytat:2-Manifo na bardzo dobry system edycji i kreowania strony. Przynajmniej jak dla mnieSmile

Jest wiele innych rozwiązań, m.in. Wordpress, Joomla, CMS, itp. Smile


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - haribol - 01-04-2012 18:45

Według mnie:
za dużo już jest takich serwisów. Nie opłaca się.
Pomyśl nad czymś nowym


RE: Co sądzisz o mojej stronce? - tomazzi - 01-04-2012 23:14

(01-04-2012 18:45)haribol napisał(a):  Według mnie:
za dużo już jest takich serwisów. Nie opłaca się.
Pomyśl nad czymś nowym

dokładnie zgadzam się z przedmówcą ...
za dużo już tych blogów i stron o zarabianiu i również za przeproszeniem rzygać się już chce spamowaniem wszędzie przez właścicieli tychże stron i blogów linkami do nich - agresywny marketing i reklama nie spowoduje przyciągnięcia poleconych