Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - kaczorek912 - 25-06-2012 13:19

(25-06-2012 13:07)twardy napisał(a):  napisales ze brales z neta Big Grin

mozna sobie postawic pytanie, czy mozna byc az tak glupim, zeby brac dane z neta a pozniej plakac, ze sie pieniedzy nie dostanie..

jak widac mozna, czego XxGroszekxX jest przykladem Big Grin


hahahahahahahahahahahaahahahah;-P
faktycznie niektórzy świecą tu inteligencją Wink


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 25-06-2012 13:45

(25-06-2012 12:33)XxGroszekxX napisał(a):  
(25-06-2012 12:16)Net-Pay.pl napisał(a):  [quote='Damkofr' pid='432708' dateline='1340567028']
net-pay ośmieszacie sie wypłacając mi 8zł z uzbieranych 27 skoro cały czas robiłem tak samo poprawnie, śmiech na sali.



Szczerze mówiąc to powinieneś zostać zbanowany i nie dostać ani grosza. Co wybierasz? Smile Nie dałem tobie bana tylko dlatego, że jesteś zweryfikowanym i najpierw nie wykryliśmy żadnych kłamstw.




Kur.. człowieku kto by do cb nie napisal tutaj ze mu sie cos nie zgadza to bys zawsze to samo gadał, ze powinnien miec bana ale ze jest kims dostanie z 30 zł 8 Oo zejebista premia <brawo> powiedz ze nie masz kasy i wyplacasz niektórym nedzne grosze. Po cholere robiłem na tym zasranym forum 23 zł i półtora tygodnia nad tym siedzenia po 1godz conajmniej poszło się jeb*ć

Proszę spytać się użytkowników z innego forum o zarabianiu, którzy rzeczywiście podawali prawdziwe dane, m.in. Sozin, OldMan. Nie mają tyle na kontach co wy, ale przynajmniej nie oszukują. Moralność to osobista sprawa, ale ja nigdy nie oszukiwałem, staram się być uczciwym człowiekiem i fajnie by było gdyby inni też nie byli oszustami.

Wypłaciłem dzisiaj xy0urneyx'owi pieniądze - mam nadzieję, że pokaże dowód na forum net-paya, więc mówienie o tym, że nie mam z czego płacić jest trochę wyssane z palca. Rzeczywiście mam sporo wydatków jednak pieniądze uczciwie zarobione będą wypłacane.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Majka - 25-06-2012 17:08

(25-06-2012 13:45)Net-Pay.pl napisał(a):  
(25-06-2012 12:33)XxGroszekxX napisał(a):  
(25-06-2012 12:16)Net-Pay.pl napisał(a):  [quote='Damkofr' pid='432708' dateline='1340567028']
net-pay ośmieszacie sie wypłacając mi 8zł z uzbieranych 27 skoro cały czas robiłem tak samo poprawnie, śmiech na sali.



Szczerze mówiąc to powinieneś zostać zbanowany i nie dostać ani grosza. Co wybierasz? Smile Nie dałem tobie bana tylko dlatego, że jesteś zweryfikowanym i najpierw nie wykryliśmy żadnych kłamstw.




Kur.. człowieku kto by do cb nie napisal tutaj ze mu sie cos nie zgadza to bys zawsze to samo gadał, ze powinnien miec bana ale ze jest kims dostanie z 30 zł 8 Oo zejebista premia <brawo> powiedz ze nie masz kasy i wyplacasz niektórym nedzne grosze. Po cholere robiłem na tym zasranym forum 23 zł i półtora tygodnia nad tym siedzenia po 1godz conajmniej poszło się jeb*ć

Proszę spytać się użytkowników z innego forum o zarabianiu, którzy rzeczywiście podawali prawdziwe dane, m.in. Sozin, OldMan. Nie mają tyle na kontach co wy, ale przynajmniej nie oszukują. Moralność to osobista sprawa, ale ja nigdy nie oszukiwałem, staram się być uczciwym człowiekiem i fajnie by było gdyby inni też nie byli oszustami.

Wypłaciłem dzisiaj xy0urneyx'owi pieniądze - mam nadzieję, że pokaże dowód na forum net-paya, więc mówienie o tym, że nie mam z czego płacić jest trochę wyssane z palca. Rzeczywiście mam sporo wydatków jednak pieniądze uczciwie zarobione będą wypłacane.

A więc czekam na wypłatę - dyszka dla mnie
pp: [email protected]


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Dennisek78 - 25-06-2012 17:18

@Majka wypłacają tylko na bank, PP nie przejdzie. Jerk


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - XxGroszekxX - 25-06-2012 17:19

Net-Pay powiedz kur.. że nie masz kasy i nie wyplacasz wszystkim + skracasz im zarobek o polowe. Take przez cb wymówki itp to tylko pier....... o "Szopenie"


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Majka - 25-06-2012 17:26

(25-06-2012 17:18)dennisek78 napisał(a):  @Majka wypłacają tylko na bank, PP nie przejdzie. Jerk

ech niech zrobi wyjątek Huh

pp albo mb Idea


Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Hybrid1990 - 18-01-2019 22:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.