Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 23-05-2012 20:16

dalej czekam na wypłate a czekam juz z 3 tygodnie;/ jestem zweryfikowany


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - withorlo - 25-05-2012 12:08

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza komunikat "Dzisiejszy kontyngent wykorzystany!" w niektórych akcjach tego serwisu?

^^Pomyłka ;p Chodziło mi o serwis MyPay a przypadkiem napisałem tutaj i nie mogę usunąć posta.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 27-05-2012 17:37

Gdzie są moje pieniądze są mi bardzo potrzebne


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 31-05-2012 21:01

scamem zawialo admin total wyje*ka , a pieniedzy dalej nie zobaczylem i nie zobacze pewnie...


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Majka - 01-06-2012 11:29

Tak zdecydowanie olał totalnie! Ciekawe co ma na swoje usprawiedliwienie....


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - nofuture - 01-06-2012 20:12

(01-06-2012 11:29)Majka napisał(a):  Tak zdecydowanie olał totalnie! Ciekawe co ma na swoje usprawiedliwienie....



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Majka - 12-06-2012 15:17

Jak widać nic nie ma!
Trzeba go umieścić (net-pay.pl) tam gdzie jego miejsce - SCAM!


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 22-06-2012 14:16

Na początku chcę powiedzieć, że to niestety moja wina. Ok. miesiąca temu strona miała być sprzedana. Niestety człowiek, który chciał kupić net-paya rozmyślił się. Przez ostatni miesiąc myślałem co zrobić ze stroną. Dlaczego chcę sprzedać? Wspólnik wyjechał do USA, ja sam nie dam rady, bo idę na do pracy na wakacje. Strona przynosiła niezłe zyski - czasem nawet do 100-120zł dziennie, jednak trzeba od tego odliczyć podatek, podzielić przez 2, bo dwóch nas siedziało nad tym projektem. Z tego nie przeżyję Smile Ostatnio dużo nowych ludzi zaczęło oszukiwać. Net-payowi trzeba reklamy, wtedy naprawdę net-pay może osiągnąć duży sukces. Jednak do reklamy trzeba inwestycji. Mi niestety kasa się skończyła, dużo wydatków w ostatnich miesiącach. Pieniądze z JBP prawie w całości wycofane. Przepraszam wszystkich za tę sytuację, najbardziej przepraszam tych, którzy zainwestowali w net-paya. Priorytetem dla mnie jest wypłacenie pieniędzy tym, którzy coś włożyli w net-paya i miejcie pewność, że wszyscy którzy macie jakąkolwiek kasę na koncie i nie oszukiwaliście pieniędze dostaniecie. I tutaj jest największy problem, ci którzy nie oszukiwali. Niestety to mniejszość. Pod koniec zauważyłem, że my płacimy użytkownikom, a kasa na konto w sieci afilacyjnej nie dochodzi. Mieliśmy wyrzucić netsales, a wprowadzić CpaLead i inne, przy których nie musielibyśmy sprawdzać manualnie. W każdym razie jeśli ktoś chce kupić net-paya za naprawdę niską cenę to piszcie na PW.

Podam listę, którzy nie oszukiwali i w najbliższych 7 dniach dostaną pieniądze.
1) forU - 0,7zł
2) Dawidawi - 10zł
3) FreeBoy - 1,5zł
4) Sozin - 0,5zł
5) Damkofr - 8,6zł - dlatego, bo tylko tyle z ciebie zarobiliśmy. Robiłeś zadania akurat w tych godzinach, w których wspólnik sprawdzał i nie zawsze nam ta kasa dochodziła.
6) TheraGorn - 0,6zł
7) Zetek - 1,5zł
8) Kometix - 0,6zł
9) Folk0rN - 13,2zł
10) Pendolino - 0,5zł
11) Klonusek - 9,2zł
12) cristanus - 5,7zł
13) Folkus - 0,3zł
14) xy0urneyx - 326,82zł
15) superloko - 3zł
16) kamehameha - 16,95zł
17) addmin - 0,3zł
18) Lover - 12zł
19) pudzian - 5,32zł

Reszcie albo wypłaciłem albo po prostu oszukiwali, a oszustom nie wypłacamy. Tak jak wcześniej, wypłacamy tylko przez bank. Proszę o zgłoszenie się tych osób na pw.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - XxGroszekxX - 22-06-2012 14:21

czemu ja nic nie dostane mialem dam zarobione 23 zł ?? i co pewnie wszystkie oferty oszukiwałem >?? Buhahaha robiłem to normalnie i nie powiem ile na tym czasu straciłem.... mój nick na netpayu zenek3216


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - XxGroszekxX - 22-06-2012 14:23

myslisz ku.... ze to jest 2 min roboty to sie mylisz !