Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 19-04-2012 13:40

KontaYoutube, z tego co widzę to nie masz pojęcia co znaczy "wylogować", to jest zakończenie sesji, niemożliwe, że cię wylogowuje co chwile, chyba, że czyścisz ciasteczka to tak Smile Jeśli wejdziesz na konto, a później na net-pay.pl/index.php to dalej jesteś zalogowany, ale zamiast konto.php jest index.php.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - KontaYoutube - 19-04-2012 13:42

fak, właśnie to zauważyłem

net-pay ok, daj telefon bo kasa dalej nie idzie albo jakis skype


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 19-04-2012 16:01

(18-04-2012 22:48)Damkofr napisał(a):  eh a ja nie mam dzisejszych zaliczonych docent a o ktorej robiles zadania?

wczoraj z samego rana, dzis jeszcze nie robiłem Smile ale zaraz się biore za zadanka Tongue


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 19-04-2012 16:52

ok zadania z wczoraja zaliczone Smile Będą dziś nowe?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 19-04-2012 17:46

Tak, będą Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 19-04-2012 17:55

Na 3 stronie są 2 puste bez polecenia ani odnośnika


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 19-04-2012 18:57

Smieszne te zadania juz sie zrobily.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 19-04-2012 19:54

nom niestety nie dochodza normalne zadania do rejestrcji tylko jakies refbacki doladujse.pl myslalem ze wystarczy rejestracja a tam 1000 pkt potrzeba. I wezcie jakies zakladki zrobcie refbacki, zadania bo syf sie robi.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - tomazzi - 19-04-2012 22:57

zgadzam się z przedmówcą a plus dodam od siebie - brak mi w serwisie jednej rzeczy ...
a mianowicie statystyk ile np jest osób w serwisie, ile aktywnych, ile zadań wykonanych, ile do wykonania, statystyki wydatków i wypłat


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 20-04-2012 15:17

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi refbackami?? Może mnie ktoś oświecić? Smile