Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 17-04-2012 16:21

Net-Pay.pl ilu mam poleconych?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 17-04-2012 17:29

(17-04-2012 15:56)docent120 napisał(a):  
(17-04-2012 12:29)Net-Pay.pl napisał(a):  docent120 to zadanie można robić wielokrotnie, nawet 100x dziennie tylko zmieniać IP oraz ciastka czyścić trzeba Smile

o fajnie Smile Ale o co dokładnie chodzi z tym logowaniem przez 5 dni? jak wczoraj utworzyłem tam konto to dziś muszę się na nie zalogować i tak jeszcze przez następne 4 dni??

w texterze mam rozumieć, że podajemy tylko: Login z Net-pay, Imię, nick i email?? (wczoraj robiąc podałem tylko te dane)

I jeśli możesz to powiedz mi ile mam refów (jeśli takich mam) i czy są aktywni? Smile

Tak jak piszesz.

Od biedy można bez emaila podać

Cytat:Ja też nie mam zweryfikowanego, wypłate zleciłem 5 czy 6 kwietnia jakoś tak czyli już około 10 dni czekam, zapewne dużo ludzi tak czeka. Może jak dostaniecie kase od reklamodawców, to zamieścicie te informacje na forum, bądź na stronie i wtedy będziemy zlecać wypłaty?? Wtedy skróci się dla nas czas otrzymania wypłaty a Wy dokonacie wszytskich wypłat w ciagu paru dni??

Oczywiście zamieścimy na stronie i na forum i wszędzie Smile
___________________________________________________
Dzisiaj dodajemy 4 konkursy, jutro parę zadań oraz duużo ofert refbacków Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 17-04-2012 17:46

gdzie będzie informacja o starcie konkursów oraz zasady tu na forum?

3 raz ponawiam pytanie ilu mam poleconych? Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 17-04-2012 17:46

(17-04-2012 17:29)Net-Pay.pl napisał(a):  
(17-04-2012 15:56)docent120 napisał(a):  
(17-04-2012 12:29)Net-Pay.pl napisał(a):  docent120 to zadanie można robić wielokrotnie, nawet 100x dziennie tylko zmieniać IP oraz ciastka czyścić trzeba Smile

o fajnie Smile Ale o co dokładnie chodzi z tym logowaniem przez 5 dni? jak wczoraj utworzyłem tam konto to dziś muszę się na nie zalogować i tak jeszcze przez następne 4 dni??

w texterze mam rozumieć, że podajemy tylko: Login z Net-pay, Imię, nick i email?? (wczoraj robiąc podałem tylko te dane)

I jeśli możesz to powiedz mi ile mam refów (jeśli takich mam) i czy są aktywni? Smile

Tak jak piszesz.

Od biedy można bez emaila podać

Cytat:Ja też nie mam zweryfikowanego, wypłate zleciłem 5 czy 6 kwietnia jakoś tak czyli już około 10 dni czekam, zapewne dużo ludzi tak czeka. Może jak dostaniecie kase od reklamodawców, to zamieścicie te informacje na forum, bądź na stronie i wtedy będziemy zlecać wypłaty?? Wtedy skróci się dla nas czas otrzymania wypłaty a Wy dokonacie wszytskich wypłat w ciagu paru dni??

Oczywiście zamieścimy na stronie i na forum i wszędzie Smile
___________________________________________________
Dzisiaj dodajemy 4 konkursy, jutro parę zadań oraz duużo ofert refbacków Smile

heh tak jak pisze z czym bo juz się sam pogłubiłem?? Chodzi o umieszczanie tych wrzeczy w teksterach czy, że muszę się na kazdym koncie logowac 5 dni czy ze nie mam refów?? Najlepiej jakbyś mógł odpowiedzieć jeszcze raz na te 3 pytania tak żebym zrozumiał, przepraszam za fatyge ale się pogłubiłem :/


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 17-04-2012 18:03

1. Musisz sie logować przez 5 dni
2. W textarerze podajemy nick z net-paya i beticiousa (moze byc tez mail)
3. Żaden nie jest aktywny, a dokładną ich liczbę podam ci jutro


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 17-04-2012 18:07

(17-04-2012 18:03)Net-Pay.pl napisał(a):  1. Musisz sie logować przez 5 dni
2. W textarerze podajemy nick z net-paya i beticiousa (moze byc tez mail)
3. Żaden nie jest aktywny, a dokładną ich liczbę podam ci jutro

i pieniądze są dopiero przyznawane po 5 dniach??


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 17-04-2012 18:21

Dokładnie tak.

Dodaliśmy konkursy. Będą one aktualizowane co 24h


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Kondra92 - 18-04-2012 13:54

Czy za zadania w zakładce płatna subskrypcja trzeba płacić czy co?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 18-04-2012 14:15

No jasne Smile Dlatego są płatne.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Majka - 18-04-2012 16:12

Była dziś już weryfikacja zadań?
Ooo w końcu jakiś polecony u mnie się ruszył i zrobił zadanka Smile