Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 16-04-2012 20:16

ja też bym prosił o informacje w zwiazku z moimi refami o ile takowuch posiadam? Tongue

I jeszcze odnosnie tego nowego zadania za 0,5 zł. Aby zostało zaliczone msuimy się przez 5 dni logować?? czyli to zadanie można wykonać ra na 5 dni bo nie bardzo rozumiem ??


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 16-04-2012 20:53

docent masz zaliczone zadania z wczoraj lub dzisaj?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 16-04-2012 21:18

Dalej z bonfree nie mozna odpowiedziec na ostatnie pytanie ? Na drugiej stronie nie mam bannerow od zadan .


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 16-04-2012 22:08

(16-04-2012 20:53)Damkofr napisał(a):  docent masz zaliczone zadania z wczoraj lub dzisaj?

Wczoraj zrobiłem tylko 2 zadania: 2 i 6 nie robiłem z bonami bo się nie dało, niestety nie mam zaliczone a Ty??
(16-04-2012 21:18)ziomalevil napisał(a):  Dalej z bonfree nie mozna odpowiedziec na ostatnie pytanie ? Na drugiej stronie nie mam bannerow od zadan .

z bonami juz jest wszytsko ok, da się robić zadania Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 16-04-2012 22:10

ja tez nie mam zaliczonych


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 17-04-2012 12:29

docent120 to zadanie można robić wielokrotnie, nawet 100x dziennie tylko zmieniać IP oraz ciastka czyścić trzeba Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 17-04-2012 14:02

Kiedy mniej wiecej zlecona wyplate otrzymam ? Wink


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 17-04-2012 14:18

Ty nie masz zweryfikowanego, więc kiedy nam sieć da kasę Smile

Tak w ogóle to niedługo zrobimy weryfikację, czy rzeczywiście robicie zadania czy tylko wpisujecie w tabelkę, bo emaili do weryfikacji tyle samo, a kasy 3x mniej a nawet czasem 4. Lecz spokojnie kto nie ma nic na sumieniu to nic się mu nie stanieSmile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 17-04-2012 15:56

(17-04-2012 12:29)Net-Pay.pl napisał(a):  docent120 to zadanie można robić wielokrotnie, nawet 100x dziennie tylko zmieniać IP oraz ciastka czyścić trzeba Smile

o fajnie Smile Ale o co dokładnie chodzi z tym logowaniem przez 5 dni? jak wczoraj utworzyłem tam konto to dziś muszę się na nie zalogować i tak jeszcze przez następne 4 dni??

w texterze mam rozumieć, że podajemy tylko: Login z Net-pay, Imię, nick i email?? (wczoraj robiąc podałem tylko te dane)

I jeśli możesz to powiedz mi ile mam refów (jeśli takich mam) i czy są aktywni? Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Kuki369369 - 17-04-2012 16:07

(17-04-2012 14:18)Net-Pay.pl napisał(a):  Ty nie masz zweryfikowanego, więc kiedy nam sieć da kasę Smile

Tak w ogóle to niedługo zrobimy weryfikację, czy rzeczywiście robicie zadania czy tylko wpisujecie w tabelkę, bo emaili do weryfikacji tyle samo, a kasy 3x mniej a nawet czasem 4. Lecz spokojnie kto nie ma nic na sumieniu to nic się mu nie stanieSmile

Ja też nie mam zweryfikowanego, wypłate zleciłem 5 czy 6 kwietnia jakoś tak czyli już około 10 dni czekam, zapewne dużo ludzi tak czeka. Może jak dostaniecie kase od reklamodawców, to zamieścicie te informacje na forum, bądź na stronie i wtedy będziemy zlecać wypłaty?? Wtedy skróci się dla nas czas otrzymania wypłaty a Wy dokonacie wszytskich wypłat w ciagu paru dni??