Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - twardy - 15-04-2012 00:01

zgadza sie, takie cos jest w akcjach od bonfree


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 15-04-2012 09:22

Długo jeszcze bedziemy musieli czekać na zaliczenie zadan z 3 dni?? Przypomne tylko cytat z 1 postu:
"-Zadania zaliczane są o następujących godzinach:
*7:00,
*15:00,
*19:00,"


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Pysi0 - 15-04-2012 09:31

Spoko docent120, ja czekam z tydzień więc się nie łam. A to że bonfree ma coś skopane z ankietami to chyba nie jest winą net-pay przecież.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 15-04-2012 10:01

Już idziemy zaliczać zadania, wczoraj nie mogliśmy, bo cała baza się zepsuła.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 15-04-2012 10:53

net-pay wyczysc skrzynke bo nie mozna pw wyslac. Mozemy spodziewac sie na dniach jakiegos nowego zadania darmowego?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 15-04-2012 11:00

Dzisiaj lub jutro konkurs oraz 2 zadania. Mialy byc wczoraj, ale niestety nie dało się wprowadzić, a dzisiaj dużo sprawdzania mamy.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 15-04-2012 11:20

ok super a ten konkurs to przez ciebie organizowany czy to jest glosowanie za kase itp?

Netpay moge wiedziec czy tych 2 moich poleconych robilo wczoraj lub przedwczoraj albo dzisaj zadania?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 15-04-2012 12:02

Konkurs organizowany przez Net-Pay.pl

Narazie jeszcze nie robili, ale dzisiaj jeszcze się nie logowali więc raczej jeszcze coś zrobią


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 15-04-2012 12:12

zadania zaliczone, kasa jest z tym, że brakuje mi 20 gr nie wiem jak to możliwe, bo nie ma zadania za 20 gr ale spoko wybaczam z powodu problemów serwera Smile


I co będzie z tymi akcjami bon free??


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 15-04-2012 12:29

a mi brakuje 1.10zl nie wiem z jakiego powodu chyba ze nie wszystko zaliczone jeszcze.