Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 31-03-2012 17:36

(31-03-2012 16:13)Net-Pay.pl napisał(a):  Niestety nie mogę powiedzieć co zrobiłeś źle, bo nie ja zaliczałem. Przepraszam.

no cóż trudno


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - MorderczaPiana - 31-03-2012 18:58

Kurde już kończy z tym ***** . Żadnych ankiet mi nie zaliczyli, a wszystko poprawnie zrobiłem, ciasteczka wykasowałem, maile potwierdziłem, dane poprawne. Czekam na możliwość zbierania poleconych ...


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 31-03-2012 19:13

Powiedz o której godzinie robiłeś zadania, spróbuję znaleźć twoje weryfikacje.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - MorderczaPiana - 31-03-2012 19:29

Wczoraj robiłem około. 21 . Robiłem zadania z 2 strony od sponsora wybieraszwygrywasz.pl l


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 31-03-2012 19:51

kiedy nowe zadania?? I system poleconych??


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 31-03-2012 21:31

Zadania mialy byc jak wprowadza nowy wyglad , wiec chyba jakos teraz ;p


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 01-04-2012 07:29

System poleconych prawdopodobnie dziś lub jutro. Z nowymi zadaniami powinniśmy się wyrobić do środy.

(31-03-2012 19:29)MorderczaPiana napisał(a):  Wczoraj robiłem około. 21 . Robiłem zadania z 2 strony od sponsora wybieraszwygrywasz.pl l


Nie widzę, abyś dawał weryfikację zadań. - Dunios, weź nie kłam, że coś robisz, bo tak nie jest, a stawiasz nas jako Net-Pay.pl w złym świetle. Jakoś od innych weryfikacje dochodzą a od ciebie nie. Jeśli myślisz, że będziemy ci płacić za to, żebyś nie pisał o nas, że nie są zaliczane zadania itp. to się mylisz.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - XxGroszekxX - 01-04-2012 09:11

dodawajcie inne akcje np z jakis gier po 50 gr lub po 40 bo 9 akcji to mało Smile
jesteśmy gotowi na wiecej ;D


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 01-04-2012 09:46

Praktycznie w żadnej sieci afilacyjnej oprócz netsales nie można motywować, więc narazie jest 9 zadań. Parę osób chciało, abyśmy dodali oferty refbacku na stronę (np. do buxów, HYIPów itp), więc jeśli chcecie to mamy 2 reklamodawców na refbacki.

Dziś lub jutro dojdzie zadanie, w którym będzie można było zarobić 1,2zł. Niedługo zostanie wprowadzony system poleconych Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Kondra92 - 01-04-2012 09:57

Kiedy będą wypłaty? Bo czekam już od wczoraj.