Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 28-03-2012 19:52

Tak, lepiej zarabiać (prawdopodobnie*) nielegalnie. Nie lubię opinii typu "eee... szkoda czasu na to -.-", jeśli szkoda ci kilkunastu minut dziennie no to rzeczywiście, szkoda. Jednak jeśli nie, to w te kilkanaście minut masz 4zł, co na miesiąc daje 120/124zł. Przykładowo twój zarobek z FireCasha w tym miesiącu wynosi: 70,11zł (na złotówki), a zarabiasz - jak już wcześniej pisałem - nielegalnie. Na net-payu zarabiasz w 100% legalnie.

*Jeśli uploadujesz swoje pliki to czapki z głów Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - ziomalevil - 28-03-2012 20:02

A ja bym poprostu nie zwracal uwagi na to co pisze i nie ma nic do wniesienia w tym temacie Wink Jak prace z layoutem ?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 28-03-2012 20:08

Idą w dobrym kierunku Smile Jutro będziecie się mogli cieszyć nowy layoutem


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - twardy - 28-03-2012 20:10

(28-03-2012 19:52)Net-Pay.pl napisał(a):  Tak, lepiej zarabiać (prawdopodobnie*) nielegalnie. Nie lubię opinii typu "eee... szkoda czasu na to -.-", jeśli szkoda ci kilkunastu minut dziennie no to rzeczywiście, szkoda. Jednak jeśli nie, to w te kilkanaście minut masz 4zł, co na miesiąc daje 120/124zł. Przykładowo twój zarobek z FireCasha w tym miesiącu wynosi: 70,11zł (na złotówki), a zarabiasz - jak już wcześniej pisałem - nielegalnie. Na net-payu zarabiasz w 100% legalnie.

*Jeśli uploadujesz swoje pliki to czapki z głów Smile

chyba zapomniales o czyms, generowanie danych albo wpisywanie ludzi z serwisow typu allegro Smile powszedni dzien w tego typu serwisach, jak twoj


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Kondra92 - 29-03-2012 09:38

- Bon 1000 PLN może być Twój
Z tego zadania nie przychodzi email aktywacyjny


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 29-03-2012 09:58

(28-03-2012 20:10)twardy napisał(a):  
(28-03-2012 19:52)Net-Pay.pl napisał(a):  Tak, lepiej zarabiać (prawdopodobnie*) nielegalnie. Nie lubię opinii typu "eee... szkoda czasu na to -.-", jeśli szkoda ci kilkunastu minut dziennie no to rzeczywiście, szkoda. Jednak jeśli nie, to w te kilkanaście minut masz 4zł, co na miesiąc daje 120/124zł. Przykładowo twój zarobek z FireCasha w tym miesiącu wynosi: 70,11zł (na złotówki), a zarabiasz - jak już wcześniej pisałem - nielegalnie. Na net-payu zarabiasz w 100% legalnie.

*Jeśli uploadujesz swoje pliki to czapki z głów Smile

chyba zapomniales o czyms, generowanie danych albo wpisywanie ludzi z serwisow typu allegro Smile powszedni dzien w tego typu serwisach, jak twoj

Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja nie mówię, że FireCash lub właściciel tego serwisu jest winny. Piszę, że to właśnie użytkownicy robią źle. Mam świadomość, że niektórzy moi użytkownicy robią źle zadania, więc zawsze sprawdzam w google czy dane nie są podane z allegro (jeśli gościu jest z np. drugiego krańca Polski albo z innej miejscowości to ban).

Dzisiaj będzie weryfikacja większości zadań i oczywiście nowy layout Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Dennisek78 - 29-03-2012 10:14

Ale to że Ty nie widzisz tych danych w google nie oznacza że sponsorzy Tobie muszą zapłacić O.o
Mogą napisać "nie" i Ty do gadania nic nie masz ^^ po drugie daj jakieś bonusy/konkursy itd. bo jak narazie to naprawdę stronka odstrasza...


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - WojaKk - 29-03-2012 10:58

Proponuję aby przy wypłacaniu pieniędzy można było zaznaczyć czy chce się jak najszybciej pieniądze (ale może być prowizja) , może trochę poczekać (Żeby była niska prowizja albo w ogóle), albo może poczekać dłużej byle by nie było prowizji.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Dennisek78 - 29-03-2012 11:41

Czy będzie prowizja czy nie On sam wypłaca więc wypłaci dopiero jak On będzie Big Grin

Jeśli On nie chce bana to nie może zapłacić jako "prezent" ponad 80użytkownikom .... Big Grin


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 29-03-2012 13:47

To akurat się zmieściliśmy, bo coś ok. 65-70 było prezentem.