Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj (/Temat-Promuj-swoja-strone-reflink-i-zarabiaj-51039)

Strony: 1 2


Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - pitn86 - 17-03-2012 18:03

EasyHits4U to przede wszystkim narzędzie promujące Twoją stronę, którą można śmiało dodać z linku referencyjnego. Surfujesz po reklamach a za uzyskane punkty inni surfują po Twoich. Dodatkowo za każdy tysiąc surfów otrzymujesz 0.3$. Atrakcyjny system poleceń - aż 5 lvli!

link:http://www.easyhits4u.com
reflink:http://www.easyhits4u.com/?ref=pitn86


Strona w języku angielski. Każdemu zapisanemu z mojego refa pomogę w obsłudze Smile


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - tomazzi - 24-04-2012 09:09

jak ktoś dużo surfuje by reklamować strony to jest tutaj fajny patent Smile
otóż za 0.30$ można zakupić 1 dzień premium Smile
w ciągu jednego dnia surfując długo spokojnie oglądniemy 1500 stron ( da radę i więcej Smile
i mamy ponownie 0.30$ ( możemy na następny dzień znowu kupić 1 dniowe premium i 500 stron do kolejnego 0.30$ plus credits potrzebne do reklamowania stron
dodam, że warto mieć premium z kilku powodów :

- pierwszeństwo schodzenia credits w reklamach, banerach i reklamie tekstowej dla członków premium
- brak limitu surf ( do 200 stron w przypadku konta free dziennie)
- lepsze profity z tytułu posiadania poleconych

na zakończenie dodam, że warto promować stronę w tym manual surf bo po 1 daje nam promocja unikalne wyświetlenia, czego nie mamy w przypadku autosurf, oraz bardzo duża skuteczność reklamy jeśli chodzi o skierowania reklamy na oglądających nie tylko z europy


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - pitn86 - 25-04-2012 18:45

Dziękuję za opis Smile faktycznie jest to świetna metoda na promowanie i zarobek w jednym. Uściślę jednak pewną kwestię... 1 dzień premium kupujemy już za 0.27$ a nie 0.30$ więc nie przepłacajmy Wink Dodatkowo napomknę że za kupno "usług" przysługuję surf tickets na których ostatnio złapałem darmowego dolarka Big Grin
(Apr 22, 2012 12:05:17 AM Surf drawing prize 1.00)

I jeszcze warto dodać że po pewnych ilościach surfów dziennie są gwarantowane bonusy, losowo wybierane... początkowo co 25 surfów... dalej 50 i 250 aż do 1k surfów, a po 300 surfach dostępne są też bonusiki z cash prizes Big Grin

Zapisanym z ref służę pomocą Big Grin


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - ignisinferius - 25-04-2012 19:37

ciekawe Big Grin
przyda się do mojej nowej stronki Huh


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - Dami Dii - 25-04-2012 21:41

A jak to ejst z tymi obrazkami, dzieki ktorym kontynuujemy przegladanie? Pot ematyce strony trzeba wybierac cyz jak?

a juz wiem^^


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - Nikodemsky - 25-04-2012 22:01

Też na początku myślałem że jest to dobry sposób, jednak jest to zwykły "pusty" traffic, który tak naprawdę nic nie znaczy, chyba że ktoś chce nabić sobie wyświetlenia tak po prostu.


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - Dami Dii - 25-04-2012 22:05

Wlasnie ja chce to zrobic na http://www.oSilowni.pl xD A po za tym szukam jakiegos stalego punktu zarobkowania, ale musze obadac dobrze wszystko na tym forum


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - Nikodemsky - 25-04-2012 22:09

Bardzo schludna strona, proponowałbym wypromować się pisując na blogach i odnosząc się do swojego bloga, pisać artykuły na forach itd. również z odnośnikiem do swojego bloga, no i oczywiście ustawić stronę jak najlepiej w stronę SEO Smile


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - tomazzi - 25-04-2012 22:27

(25-04-2012 22:01)Nikodemsky napisał(a):  Też na początku myślałem że jest to dobry sposób, jednak jest to zwykły "pusty" traffic, który tak naprawdę nic nie znaczy, chyba że ktoś chce nabić sobie wyświetlenia tak po prostu.

nie wiem skąd takie teorie ...
pusty trafic masz w przypadku autosurf gdzie twoja strona lata sobie w surfie z 1 ip i lata na pusto
tutaj masz manual surf więc masz unikalne wyświetlenia każdej osoby jaka ogląda reklamę - jest świetnym do pkt cpm.profit czy traficrevenue
do tego dodam, że pod względem zdobywania poleconych jest w pierwszej 5 manual surf - do zagranicznych stron reklamowanych tutaj masa osób zapisuje się głównie z tego manual surf


RE: Promuj swoją stronę\reflink i zarabiaj - stbiznes - 30-04-2012 14:11

Czy dobrze rozumiem, że moge dac link z wlasna posiadana strona ? czy to sa strony ktore system nam przydziela?