Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? (/Temat-Zamkniety-iPod-Nano-Ktory-schodzi-najszybciej-5103)

Strony: 1 2


RE: iPod Nano - Który zejdzie najszybciej ? - Sony_st - 13-04-2010 16:38

hmm zaznaczę że fioletowy

jednak myślę, że większa liczba osób co jest na nie nastawiona, nie wybiera koloru, tylko strzelają żeby go wziąć


RE: iPod Nano - Który zejdzie najszybciej ? - Gumowy - 13-04-2010 16:52

Myśle że czarny i srebrny.


RE: iPod Nano - Który zejdzie najszybciej ? - Leopard - 13-04-2010 18:20

Myślę tak jak reszta - czarny zejdzie najszybciej. Nie patrz na kolor bierz, który będzie się świecił na zielono. Ja osobiście brał bym tego "żółto-pomarańczowego" - jest po prostu boski ^^.


RE: iPod Nano - Który zejdzie najszybciej ? - Mathis K - 13-04-2010 18:30

moim zdaniem najdluzej bedzie sie trzymal ipod nano fioletowy bo jest na samym dole jesli chodzi o ipody...no i poza tym jest brzydki Tongue


RE: iPod Nano - Który zejdzie najszybciej ? - Lubelak - 13-04-2010 19:17

Niebieski lub czarny
ja będę polował xD


RE: iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - avix - 14-04-2010 19:32

Jezeli ktokolwiek bedzie w ogole zwracal uwage na kolor jaki bierze to mysle, ze czarny i srebrny najszybciej pojda - sa to kolory "uniwersalne". Fioletowy utrzyma sie najdluzej.


RE: iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - adik0070 - 14-04-2010 20:37

I teraz każdy patrzy "aa czerwony najmniej to poluje" i się okaże ze red zejdzie najszybciej xD


RE: iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - gamonek - 15-04-2010 15:14

a ja żółty albo fiolet ;-)


RE: iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - gaucho - 22-04-2010 17:33

moim zdaniem niebvieski ale srebrny i czarny to kolor uniwersalny Big Grin


[Zamknięty]iPod Nano - Który schodzi najszybciej ? - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.