Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BUG ! 2x punkty za filmiki ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: BUG ! 2x punkty za filmiki ! (/Temat-BUG-2x-punkty-za-filmiki-5100)



BUG ! 2x punkty za filmiki ! - amEx - 13-04-2010 14:12

Witam, nie wiem czy było to już na forum, jeśli było to sorry ;D
Zauważyłem że po obejrzeniu filmu i wpisaniu catchpa, gdy wciśniemy kilka razy szybko enter to dostajemy 2x punkty ! Dzięki temu z-listerzy jak łatwo się domyśleć będą mieli 8ptz. W związku z tym mam pytanie - jeżeli zrobiłem tak raz to lockerz może wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje ?
Pozdrawiam.


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - Tidus - 13-04-2010 14:15

ale za takie bugi chyba cos moze sie dostac wiec nie radze Tongue


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - szulakaluble - 13-04-2010 14:16

A mi sie wydaje ze zwyczajnie ogladałes filmy jak było x2:> no chyba ze dzis miales taki przypadek to co innego...


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - Kilol - 13-04-2010 14:18

U mnie to nie działa.


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - rj7rad - 13-04-2010 14:21

Ja nigdy się z tym nie spotkałem.
Zobacz czy dziś też dostajesz x2 Wink


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - nickluk - 13-04-2010 14:28

Ja się spotkałem parę razy jak klikałem w login ptz...mam podwójny przycisk i czasem pomyle z normalnym i mnoży x2 Big Grin lecz mało daje bo nie mam z-list.Sad


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - amEx - 13-04-2010 14:29

2x dostałem wczoraj późnym wieczorem także już dawno po "promocji". dodatkowo po wpisaniu catchpa był jakiś bubel: You have earned___ new ptz, nie było podane ile. hmm.. dziwne, mógłbym spróbować teraz ale boje się o bana ;D




EDIT: Chyba był to jakiś jednorazowy błąd Sad sprawdziłem teraz i do konta wpadły tylko 4 punkciki Sad Uwierzcie mi, nie zmyślam bo nie widze powodu by was oszukiwać. Sorki, zamknijcie temat, chyba że komuś jednak działa Big Grin


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - pitfromhell - 13-04-2010 14:38

Jaki błąd.....
Przecież sami napisali że przez weekend i pare dni przed weekendem będą pkt x2....

Ludzie...


RE: BUG ! 2x punkty za filmiki ! - Admin - 13-04-2010 16:36

kiedys to działało teraz buga usunieto, bana nie dostaniesz bo kiedyś często tego używałem a psp mi wysłali.

zamykam