Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC (/Temat-PLACI-SEOsprint-net-najlepszy-rosyjski-PTC-50976)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - makingmoney - 07-04-2013 12:00

...


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 07-04-2013 16:38

Mam zasadę - wypłacam zawsze po osięgnięciu minimum.

Kilka razy dałem sie ponieść "chciejstwu" i programik w międzyczasie przestawał płacić.

Tu co prawda na to się nie zanosi, ale "strzeżonego.... itd".


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 21-04-2013 09:48

... i kolejna. Jak zwykle instant (w momencie zlecenia pojawia się na Payza)


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - makingmoney - 21-04-2013 10:24

...


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - Skadi - 21-04-2013 16:30

Gz ogółem.

Seo sprint jest naprawdę świetne. Najlepiej jest wykonywać zadania i oznaczać sobie ulubione, które można powtarzać co jakiś czas. Tak naprawdę jest tak dużo możliwości, żeby zarabiać, że jakby człowiek się uparł to naprawdę wiele by wyciągał.

Wypłata doszła raz-dwa. Niedługo będę zlecać 3 wypłatę.


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 21-04-2013 21:34

makingmoney - mam nadzięję, że nie było to złośliwe. W przeciwnym razie zemszczę się okrutnie Big Grin

Surfbary mnie bawią. Niektóre mają naprawdę fajne możliwości i z reguły żyją dużo dłużej niż buxy (pomijając taki drobiazg jak fakt, że po prostu nie sa absorbujące - wszystko "robi się samo")

Buxy z kolei już mnie trochę zmęczyły. Zostawiłem sobie "klasyki" (SEOsprint zacząłem do nich zaliczać już czas jakiś temu) + kilka nowych dla reklamy. I jakoś to ciągnie.

Szału nie ma, ale i czasu za dużo obecnie nie poświęcam. A zawsze te kilkadziesiąt dolców (lub euro) w miesiącu wpadnie. I jest miło Huh


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - machoney - 03-05-2013 10:35

[Obrazek: SeoSprint%20-%2019%20wyp%C5%82ata.jpg]

i nie trzeba dużo pisać ;]


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - machoney - 03-05-2013 10:37

[Obrazek: SeoSprint%20-%2019%20wyp%C5%82ata.jpg]

i nie trzeba więcej nic pisać ;]


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 03-05-2013 11:44

Ja za chwile tez zlecę kolejnego dolca. Systematycznie jak "w zegarku".
Klikasz - wypłacasz i... masz na Payza. Smile


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 04-05-2013 21:21

No i zleciłem....