Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC (/Temat-PLACI-SEOsprint-net-najlepszy-rosyjski-PTC-50976)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 15-03-2012 20:50

SeoSprint – doskonały, płacący bux zza naszej wschodniej granicy.

Nie trzeba obawiać się bariery językowej – Gogle Chrome nieźle radzi sobie z tłumaczeniem.

W zasadzie bardziej Aurorka, ale można sporo dziennie z niego wyciągnąć.

A teraz uwaga: zbieramy w rublach a wypłaca w dolarach !

Zarabiamy na:
1. Płatne kliki w reklamki
2. Czytanie tekstów
3. Płatne testy
3. Płatne zadania (niektóre są całkiem wartościowe)

Ma ponad 2 100 000 użytkowników!

Reklamy pojawiają się cały dzień, ale ze względu na olbrzymią ilość userów trzeba się spieszyć – szybko znikają.

Procesory płatności: Payza, WebMoney, LiqPay
Minimum do wypłaty: Payza – 32 ruble (1$)
Rodzaj płatności: Instant

SeoSprint wprowadził ciekawy sposób motywowania userów – autorefback.
Polega to na tym, że system sam przydziela Poleconym refback zależnie od ich aktywności. Zaczyna się od 2% a można dojść nawet do 80%.

Jest jeszcze jeden program motywacyjny – codziennie, obok naszego nicku pojawia się czerwone jabłuszko – należy w nie klikać, bo w ten sposób podnosimy swój ranking w programie.

Ważne:
Zaraz po rejestracji mamy w SeoSprint status "Прохожий" – pozwala to nam zdobywać refów, ale nic z nich nie mamy. Żeby to zmienić należy aktywować konto przez SMS (bezpłatnie – to oni przysyłają nam sms-a z kodem) i wtedy (po uzupełnieniu danych osobowych w zakładce „Мои личные данные”) otrzymujemy status „Рабочий” i 20% z Poleconych I poziomu.
Żeby mieć profity z refów II poziomu musimy zdobywać kolejne rangi w programie "Бригадир", "Мастер", "Бизнесмен" czyli cierpliwie klikać czerwone jabłuszka.
To taki, swojego rodzaju, program lojalnościowy.

Jeśli nie aktywujemy konta przez sms – wypłaty możemy zlecać co 10 dni (maksymalnie 100 rubli – ok. 3$). Po aktywacji i uzupełnieniu danych wypłaty możemy zlecać co 24 h (do 1000 rubli – ok. 30 $)

Ja, na dzień dzisiejszy, wypłaciłem z programu ok. 20 dolców. Wypłacam tylko na Payza więc za każdym razem muszę uzbierać 32 ruble (1$).

Za każdym razem zlecona wypłata błyskawicznie znajduje się na koncie.

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych, najstabilniejszych i (co najważniejsze) płacących programów na rynku. Zapraszam !


Link do zapisu: http://www.seosprint.net/?ref=699247 Idea


Krótki słowniczek (lewa strona serwisu):

Зарабатывать - zarabianie
Cepфинг caйтoв – tu mamy reklamy do wyklikania
Чтeниe пиceм – czytanie tekstów (pod każdym tekstem mamy do wyboru 3 odpowiedzi, podanie trafnej uruchamia timer)
Прохождение тестов – wykonywanie testów
Выполнение заданий – płatne zadania
Личный кабинет – zakładka, gdzie są wszystkie informacje o naszym koncie
Управление рекламой – zarządzanie reklamami
Моя почта - poczta
Мои рефералы – moi Poleceni
Работа с рефералами – materiały reklamowe (linki, bandery itp.)
История операций – historia operacji
Моя стена – statystyki (ilość klików, ilość refów itp.)
Мои личные данные – moje dane osobowe (to trzeba uzupełnić po rejestracji)
Получить деньги – zlecanie wypłat
Мой баланс – stan konta

Czysty link: http://www.seosprint.net/index.php


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 24-03-2012 19:33

Naprawde wszyscy boją sie rosyjkiego ?

Od ostatniej wypłaty nastukałem juz 24 ruble i niedługo znowu zlecam.

Zdecydowanie jest to najlepsza Aurorka (a klikam we wszystki , które sie liczą)


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - szpon5 - 24-03-2012 23:18

Może nie, że się boją, ale kompletnie nie znają rosyjskiego. Gdyby na stronie było można przestawić na angielski to byłoby spoko.


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - Dennisek78 - 25-03-2012 00:24

"Któregoś dnia zaparłem się i uzbierałem nieco ponad 3 ruble."

"Płaci na AP (minimum to 32 ruble - 1 $)"

32/3= 10,6666666

Czyli na 1$ zbierałeś całe 10dni ? to już więcej zarobię prosząc swoich rodziców przez te 10 dni -_-


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 25-03-2012 10:39

No własnie - prosząc.

Ja nikogo nie proszę - sam wyklikuję te $.


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 27-03-2012 15:02

Kolejna wypłata - AlertPay - instant


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 29-03-2012 11:29

Wczoraj pobiłem rekord - w ciągu dnia wyklikałem 128 (!) reklamek.

Na stronie jest opcja ustawienia autorefbacku - na razie wszyscy moi Poleceni dostaja 40 %.

Dla aktywnych podniosę go do 60 %.


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - papajaz69 - 03-04-2012 21:10

I kolejna wypłata - w 2 sekundy po zleceniu była na AP. Huh

Aha, podobno Google Chrome dobrze sobie radzi z tłumaczeniem


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - PONURAK - 09-04-2012 11:50

Muszę Się Zorientować


RE: ( PŁACI ) SEOsprint.net - najlepszy rosyjski PTC - jaremo098 - 10-04-2012 11:16

Coś druga wypłata na LR nie chce się zlecić