Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Przgladarka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Przgladarka (/Temat-Rozwiazane-Przgladarka-5087)



[Rozwiązane]Przgladarka - waski88 - 13-04-2010 09:41

Witam jaka jest najlepsza przegladarka do wbicia na restock ktora sie nie bedzie az tak mulic


RE: Przgladarka - szulakaluble - 13-04-2010 11:16

To bardziej zalezy od kompa niz od przegladarki. Ale jak juz chcesz to polecam ci FireFoxa bo mozna zainstalowac mu autofila:>


RE: Przgladarka - Kalis - 13-04-2010 11:37

jak chcesz sam wypełniać dane to opera bo możesz włączyć opera turbo i szybciej chodzi ale pogarsza wygląd strony Sad i na operze można zainstalować małpę jak by co w poradnikach jak napisane co i jak ale nie wiem czyt to jeszcze działa


RE: Przgladarka - Sony_st - 13-04-2010 11:42

Zależy, jedni wolą to drudzy wolą tamto.
Ja osobiście polecam FireFox'a, dlatego że zainstalujesz sobie "wspomagacze", które ułatwią zdobycie tego co chcesz.

Ostatnio ja mogłem na restock zalogować się tylko z InternetExplorer, na FireFox'ie cały czas był napis "Coming soon"


[Rozwiązane][Rozwiązane]Przgladarka - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.