Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! (/Temat-Spring-Fling-Redemption-w-tym-tygodniu-5085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


"Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Zythus - 13-04-2010 05:44

[Obrazek: kolonialne8.jpg]
Do wszystkich użytkowników forum! Wczoraj użytkownicy masowo otrzymali maile od Lockerz, których treść po przetłumaczeniu wygląda następująco!

Cytat:Drogi użytkowniku Lockerz,

Gratulacje! Udało Ci się zdobyć 200PTZ i będziesz mógł wiąść udział w kwietniowym Spring Fling Redemption!

Cały czas masz okazję do zdobycia PTZ za logowanie się, oglądanie filmów i zapraszanie znajomych. Kontynuuj zbieranie, aby móc zamówić swietne nagrody na PTZ Place.

Dziękujemy za bycie wartościowym dla nas użytkownikiem! Jesteś osobą, która pomaga nam zbudować najlepszy serwis. W przyszłości będziemy oferować Ci więcej świetnych nagród, i nawet więcej sposobów na PTZ.

Do zobaczenia na Spring Fling Redemption, które odbędzie się później, w tym tygodniu! Trzymaj oko na Hallway'u, aby zdobyć więcej informacji.

Dowód w postaci obrazka:
[Obrazek: dowd.png]

Jak widać powyżej, Lockerz ujawniło, iż restock "Spring Fling" odbędzie się w tym tygodniu (tj., 13-18 Kwietnia 2010 roku). Informacje na temat restocku generalnego - jak narazie takie, iż odbędzie się on po restocku "Spring Fling".
Do boju panowie i panie. Pokażmy, że potrafimy upolować wartościową nagrodę nawet po zwiększeniu przez Lockerz cen. Miejmy ze sobą stałą drogę przekazu przez TeamSpeaka. Ustawmy poprawnie Greasemonkeya i Autofilla.
Niech małpka będzie z wami!



RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Shaiders - 13-04-2010 14:38

Jupi jupi jaj !


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Gumowy - 13-04-2010 14:41

Dopóki nie ma zasad nie będzie restocku Smile Jak narazie nie dostałem meila Undecided


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Lookso - 13-04-2010 15:19

Ja już dostałem e-maila dokładnie takiego samego. Chciałem napisać nowy temat, ale zobaczyłem, że jest już taki Smile


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - cezar_baron - 13-04-2010 15:20

ja też czekam z niecierpliwością...Smile


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Hadula - 13-04-2010 15:48

Oby cos sie kroiło grubego uzbieralem 200PTZ i czekam no moje PSP Big Grin ^^


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Dores - 13-04-2010 15:54

A mi mail nie przyszedł a uzbieralem 237PTZ


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Mathis K - 13-04-2010 16:03

albo sobota albo niedziela wedlug mnieBig Grin


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - yourblood - 13-04-2010 16:58

dostałem maila i jestem bardzo zadowolony że restock jest w tym tygodniu , gdyż mam wolne z powodu narodzin siostry JUPI JUPI

@@UP...
Byle nie niedziela bo trza do szkoły iśc w pon ;d


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Marczyk - 13-04-2010 17:46

(13-04-2010 16:58)yourblood napisał(a):  @@UP...
Byle nie niedziela bo trza do szkoły iśc w pon ;d

Jeśli ma być w niedziele to będzie do 24, ponieważ później to będzie już
następny tydzień.
Liczę na to że będzie to od piątku.
btw. ktoś puszcza info na Team Speaku o redemptionie ? dużo ludzi przesiaduje u Was na serwie ? bo nie wiem czy warto ściągać liczę na odp Smile