Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Do zamknięcia (/Temat-Zamkniety-Do-zamkniecia-50761)



[Zamknięty]Do zamknięcia - Ropsont - 12-03-2012 14:25

Witam ponownie.

Z braku czasu na zajmowanie się wszystkimi interesami po kolei, mam do sprzedania jeszcze jedną bardzo ciekawą ofertę.

Mianowicie, jest to strona o sposobach zarabiania, którą stworzyłem sam swego czasu. Niestety brakuje mi go by ją wypromować, dlatego chętnie oddam w dobre ręce za jakąś kwotę (cena do negocjacji).

Adres strony: http://www.4metody.pl

Strona przedstawia metody na zarobienie drobnych pieniędzy. Za pomocą dobrego pomysłu na reklamę, można całkiem sporo na niej zarobić. Jest tworzona za pomocą kreatora i szablonu na weebly.com Treść na stronie sporządziłem sam.

Dodatkowo w zestawie oferuję:
-Konto na 20$2Surf (na koncie 4,34$)[+4poleconych]
-Konto w serwisie XPango (na koncie jest już nabity 1 kredyt[warty10$])
-Konto na Firecash (na koncie znajduje się 5.97$)
-Domenę 4metody.pl na 1&1 (przez rok za darmo)
-Konto pocztowe - [email protected]
-Statystyki odwiedzin
-Oczywiście panel administratora na weebly.com
-Mogę zając się skonfigurowaniem pozostałej części strony według uznania, podmienić bannery czy metody itp (opcja dla megaleniwych)

Większość tych rzeczy sprawia, że nie trzeba nawet podmieniać bannerów, i szybciej można uzbierać minimum do wypłaty. Jest to dobre rozwiązanie dla leniwych - komuś nie chce się zakładać strony i pisać treści, a chciałby zarabiać. Jedyne co trzeba zrobić to rozreklamować serwis.
Oczywiście stronę można zmodyfikować według uznania. Metodę czwartą też da podmienić gdyż jest to jedynie reklama jednej z moich stron. Zresztą co do tego, to już wszystko opowiem zainteresowanym na PW.

Jeśli kogoś interesuje moja oferta to pisać PW lub pod tematem.

Pozdrawiam.


RE: [Sprzedam] Zestaw małego zarabiacza - Ropsont - 30-03-2012 08:04

Nie ma chętnych? Sprzedam bardzo tanio.


RE: [Sprzedam] Zestaw małego zarabiacza - tomazzi - 30-03-2012 09:58

jakieś oferty konkretne co do ceny może ?
wtedy wiadomo z czego wychodzimy i można negocjować
jakie statystyki odwiedzin ?
o reklamach cpm no cpm.profit na stronie nie myślałeś - są czy ich nie ma - bo w opisie brak wzmianki na ten temat


RE: [Sprzedam] Zestaw małego zarabiacza - Ropsont - 02-04-2012 18:12

Statystyki odwiedzin - wystarczy kliknąć pod słowami "Życzę przyjemnej lektury i wysokich zarobków. Do dzieła!" na taki mały znaczek countomatu i wszystko się wyświetla.
Reklam nie dawałem bo strona ma raczej na celu zbieranie poleconych do programów.
Cena gdzieś ze 30 złotych, nie więcej.


RE: [Sprzedam] Zestaw małego zarabiacza - Ropsont - 06-04-2012 13:00

Oddaję za darmo - http://zarabiam.com/Temat-Oddam-za-darmo-Zestaw-malego-zarabiacza-51847


RE: Do zamknięcia - Ropsont - 18-04-2012 14:46

Temat Do Zamknięcia


[Zamknięty]Do zamknięcia - Roben - 18-04-2012 19:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


[Zamknięty]Do zamknięcia - Roben - 30-07-2012 11:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.