Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! (/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - patulsky1337 - 03-12-2014 03:13

(03-12-2014 02:45)daniel42na napisał(a):  przecież sam się on nie zdejmie :|

Kurcze, a ja myślałem, że to się przedawnia. Coż, najwyraźniej to był mój błąd bo tu chodzi tylko o warny a nie ban na czat. Mogłem się domyśleć.

Jednak drugą sprawą jest to, że pisałem kiedyś do założyciela tego tematu (Killera), jednak odrzucało mi wiadomość i jakiś błąd wyskakiwał. Już nie pamiętam co dokładnie ale po prostu nie mogłem jej za chiny wysłać.

I na poważnie muszę odrobić aż za 100%? Nie ma opcji, żeby wynosiło to trochę mniej? Na poważnie rzecz biorąc bana mam już prawie rok na czat i to było za jeden głupi link, który tak na prawdę nikomu krzywdy nie zrobił. Jeszcze jak by było warto ale nawet nikt nie kliknął wtedy Big Grin


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - lukaas96871 - 03-12-2014 11:25

Zasady to zasady Tongue
Napisz kilka poradników, zrób jakiś konkurs i będzie po banie Huh


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Kolorex59 - 03-12-2014 12:03

Dobrze wiedzieć, przyda się na przyszłość (Oby nie xD)
Ps: Jeśli dostanę bana za np: wulgaryzmy czy coś desejn, to nie będę miał możliwości założenia drugiego konta bo będzie traktowane jako multi?? ;D


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Admin - 03-12-2014 13:48

Dokładnie, wtedy twoja przygoda tutaj się zakończy, bo każde kolejne konto będzie przy najbliższej weryfikacji banowane, dlatego nie polecam Wink


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - patulsky1337 - 03-12-2014 13:49

(03-12-2014 11:25)lukaas96871 napisał(a):  Zasady to zasady Tongue
Napisz kilka poradników, zrób jakiś konkurs i będzie po banie Huh

Człowieku, przez ten rok co minął od bana uwierz mi zrobiłem i to nie jeden Big Grin Poradnik też napisałem.


Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Kolorex59 - 03-12-2014 13:59

(03-12-2014 13:48)Admin napisał(a):  Dokładnie, wtedy twoja przygoda tutaj się zakończy, bo każde kolejne konto będzie przy najbliższej weryfikacji banowane, dlatego nie polecam Wink


KK Big Grin
To idę poczytać trochę regulaminu Lol

A co do zakończenia przygody tutaj pozostaje opcja przeglądania forum jako gość w takim przypadku xD Tongue


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Mortdecai - 12-06-2015 15:40

-10% - W ciągu ostatnich 7 dni należy zamieścić 3 dowody swoich nagród lub zarobków o wartości powyżej 100 zł każdy w forumowej galerii zarabiam.com (Można skorzystać z tej formy raz na tydzień),


To jest nie wykonalne. Jak mogę w ciągu 7 dni umieścić 3 zdjęcia jak można dodawać jedno na tydzień?


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - selfie - 12-06-2015 15:45

(12-06-2015 15:40)Mortdecai napisał(a):  -10% - W ciągu ostatnich 7 dni należy zamieścić 3 dowody swoich nagród lub zarobków o wartości powyżej 100 zł każdy w forumowej galerii zarabiam.com (Można skorzystać z tej formy raz na tydzień),


To jest nie wykonalne. Jak mogę w ciągu 7 dni umieścić 3 zdjęcia jak można dodawać jedno na tydzień?

Zwarnowanych to chyba nie dotyczy Wink


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Mortdecai - 12-06-2015 16:45

czekam na odpowiedź od władz - wolę się upewnić Wink


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Admin - 13-06-2015 17:39

(12-06-2015 15:40)Mortdecai napisał(a):  -10% - W ciągu ostatnich 7 dni należy zamieścić 3 dowody swoich nagród lub zarobków o wartości powyżej 100 zł każdy w forumowej galerii zarabiam.com (Można skorzystać z tej formy raz na tydzień),


To jest nie wykonalne. Jak mogę w ciągu 7 dni umieścić 3 zdjęcia jak można dodawać jedno na tydzień?

a skąd pomysł że można dodawać jedno zdjęcie tygodniowo?