Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! (/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - daniel42na - 31-03-2014 01:32

Cytat:Po jakim czasie ostrzeżenia wygasają??
W Twoim profilu:
Data przedawnienia - Nigdy

30% nie przeszkadza chyba w korzystaniu z forum a jeśli tak to przecież łatwo odrobić.

Cytat:Bo nie chce się bawić w multi konta
Multi = perm ban na wszystkie konta.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - sheko12 - 18-05-2014 01:33

W przypadku braku przedawnienia warna, mam dalej możliwość jego odrobienia? zaznaczam, pole określone słowem ''Nigdy''


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - daniel42na - 18-05-2014 01:35

Tak.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - sheko12 - 10-06-2014 19:27

A czy kwestia puntów...można pisać do innego moderatora?


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Danysuw - 13-08-2014 22:42

Czy za CTRL + V (wklejenie) na sb 4 razy tej samej wiadomosc "Czy na bet at home jest jakis max limit" nalezy sie BAN na czat? Nie powinno byc jakiegos warna czy ostrzezenia slownego? Podkreslam, ze najpierw spytalem raz, lecz wiadomosc szybko poszla z zapomnienie.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Admin - 14-08-2014 06:52

(13-08-2014 22:42)Danysuw napisał(a):  Czy za CTRL + V (wklejenie) na sb 4 razy tej samej wiadomosc "Czy na bet at home jest jakis max limit" nalezy sie BAN na czat? Nie powinno byc jakiegos warna czy ostrzezenia slownego? Podkreslam, ze najpierw spytalem raz, lecz wiadomosc szybko poszla z zapomnienie.

Regulamin shoutboxa jest bardzo jasny i prosty wystarczy przeczytać i przestrzegać.


(10-06-2014 19:27)sheko12 napisał(a):  A czy kwestia puntów...można pisać do innego moderatora?

Nie można.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Danysuw - 14-08-2014 13:20

Troszke mi zajelo, zanim go znalazlem. No coz, trzeba bedzie odrabiac Smile


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Kaspirek - 03-11-2014 15:11

a gdzie jest napisana data przedawniena warna ? bo nie widze .

juz widze ;d na sylwester prawie ;d
12-29-2014, 09:04 AM
e to bez problemu innych nie dostane ( odpukac ) ;p raz na rok kazdemu sie moze zdarzyc ;d


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - patulsky1337 - 03-12-2014 02:17

Dostałem bana na czat za wstawienie linków do skracaczy w celach zarobkowych. Pierwszy raz zrobiłem takie "przewinienie", więc myślałem, że z czasem minie. Jednak chyba minął już rok a bana na czat ciągle mam. A przez ten czas napisałem już nie jeden poradnik, wątek o zarabianie i zorganizowałem ( a nawet teraz organizuje) konkursy użytkowników. Kiedy mi on zniknie? Jak długo mam jeszcze czekać?

Proszę o odpowiedź.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - daniel42na - 03-12-2014 02:45

Przecież w pierwszym poście tego tematu jest wyraźnie napisane, żeby zgłaszać się na PW do Admina w celu zdejmowania warnów/banów... przecież sam się on nie zdejmie :|