Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. (/Temat-Zamkniety-Odtwarzacz-mp3-na-stronie-gl-507)

Strony: 1 2


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - cvx - 26-12-2009 20:58

To już zależy od admina, ale fakt wydaje mi się, że takie coś jest zbędne i tak bym z tego nie korzystał. mam swojego Winamp'a i to mi wystarcza Smile


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Admin - 26-12-2009 22:33

widze ze wiekszosc z was nie rozumie - taki odtwarzacz już był i nie grał on automatycznie muzyki tylko jak sie nacisneło plej był on wielkości jednej reklamy(tej kwadratowej na stronie glownej) bylo w nim 12 piosenek z kazdego rodzaju jednak usunalem go poniewaz naruszalbym prawa autorskie dlatego szukam piosenek które można rozpowszechniać nie łamiąc prawa.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Karpik - 27-12-2009 21:12

A może wykupić coś takiego jak kupuje się do internetowego radia? 100zł z kawałkiem i można puszczać każdą muzykę do 50 ludzi.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - turbocwaniak - 27-12-2009 23:10

100 zł na usługę, którą używać będzie max 20 osób... idiotyzm totalny.
Moim zdaniem lepiej to sobie odpuścić, a wydawanie kasy w ogóle nie wchodzi w grę!


To jest tylko moje zdanie.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Alcor - 27-12-2009 23:12

Dokładnie ten odtwarzacz chyba nie jest potrzebny do szczęścia i po co tak kombinować ? Przecież można sobie na kompie puścić muzyke.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Admin - 28-12-2009 00:04

skoro tak to nie ma sprawy =] zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.