Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. (/Temat-Zamkniety-Odtwarzacz-mp3-na-stronie-gl-507)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Admin - 24-12-2009 00:24

Jeśli w dalszym ciągu chcemy mieć odtarzacz na mp3 na stronie głownej to musimy znaleść darmowe utwory, które będzie można legalnie słuchać (wp ma ogromą baze takich piosenek).
Ogólnie mam 2 pytania być może ktoś jest/będzie w stanie odpowiedzieć czy można by było podpiąć piosenki z serwera wp od razu do odtarzacza na stronie głownej (tak by z ich serwera były pobierane piosenki).
I czy wogóle ich rozpowszechnianie jest zgodne z prawem.

pozdrawiam i licze na konkrety a nie offtopy
za pomoc reput poleci Smile


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Obama - 24-12-2009 00:45

Ja kiedyś widziałem na takim forum, że na dole strony był taki Ipod i tam się dodawało piosenki z YT (teledyski) I to naprawdę nie było złe. Jeżeli chcesz mogę się spytać skąd to było.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Marello - 24-12-2009 08:32

Poszperałem trochę po Wp i znalazłem jedno rozwiązanie, można by dodawać w takich " paskach " Jak są na wp, pod każdym jest button " Dodaj do swojej strony lub bloga " Tylko z kolei nie można by dać dużo piosenek, bo ile można mieć tych " pasków " odtwarzacza Smile Albo jeśli nie znajdzie się sposób aby tracki ładowały się z serwera Wp można zrobić listę ja je pościągam i dodamy je na forum, wtedy będzie całkowicie legalnie Smile


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Hrystek - 24-12-2009 09:23

A ja mam pytanie, czy ściągnięcie muzy z youtube i ewentualne przekonwertowanie jej na mp3 jest legalne?


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Admin - 24-12-2009 11:01

Hrystek - gratuluje 10% .
Obama - tak przydało by się i jeśli mogłbyś wyślij mi na priv jak to wygląda
Marello - co do tych praw autorskich to ja nie jestem tego taki pewien że to legalne (dla własnego użytku na pewno, jednak nie wiem jak z rozpowszechnianiem jest), dlatego licze na bardziej konkretne info

z góry dzięki
pozdro


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Razer - 24-12-2009 14:10

djraven.pl <- stąd ściągacie nutki i można je legalnie słuchać... Chyba :>

A to o czym mówił Obama, to doadtki do danych for, itp. itd Big Grin


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - Royside - 24-12-2009 16:04

Na swojej stronie mam taki legalny odtwarzacz , jak chcesz Admin to na priv ci link podeślę.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - turbocwaniak - 26-12-2009 10:31

Według prawa polskiego z internetu można ściągnąć wszytko, ale tylko do użytku własnego.

Ja osobiście odradzam. Na forach spotkałem się tylko z 'odtwarzającą' się w kółko jedną piosenką.
Jest to beznadziejny pomysł! Gusta są różne, a tu na forum jest ponad 400 osób ( liczmy 350 bo reszta pewnie tylko raz na miesiąc) i jak ustawimy np. techno to od razu będzie krzyk...

Ja lubię różne gatunki muzyki, ale niektórzy np. tylko rock, hardrock i tego typu ostre brzmienia.
O D R A D Z A M


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - cvx - 26-12-2009 20:18

Tak, dajcie sobie z tym spokój takie coś wypala TYLKO na forach na których wszyscy lubią to samo np. fora o rock'u metalu techno itd. a Tutaj tylko dało by radę coś takiego jak pisał wyżej Obama.


RE: Odtwarzacz mp3 na stronie gł. - turbocwaniak - 26-12-2009 20:56

Pod warunkiem, że każdy wstawi swoje 2 kawałki.
800 utworów (2x 400 osób) to będzie ponad 2 GB!

TAK SPOWOLNI STRONĘ ŻE GORZEJ SIĘ NIE DA...