Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla KAŻDEGO zapisanego ode mnie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla KAŻDEGO zapisanego ode mnie! (/Temat-Lancuszek-I-Gagnat-la-barre-z-refbackiem-dla-KAZDEGO-zapisanego-ode-mnie-50664)

Strony: 1 2 3


Łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla KAŻDEGO zapisanego ode mnie! - Melex - 10-03-2012 13:46

Zarabiaj w internecie z serwisem i-gagnant-barre.com! Zapisz się!

[Obrazek: ban468_pl.gif]

Myślałem długo nad tym łańcuszkiem w którym będą osoby co dopiero zaczynają. Jak wiadomo samemu zbierać na minimum trzeba wieczność, tak więc wymyśliłem ten łańcuszko-refback.
KAŻDA OSOBA KTÓRA ZAREJESTRUJE SIĘ Z BYLE JAKIEGO LINKA OTRZYMA 50% WYKLIKANYCH PKT.

Warunki dołączenia do łańcuszko-refbacka:

1.Aby dołączyć do łańcuszka zapisz się do programu z reflinka który jest aktualnie na pierwszej pozycji na liście gdyż tylko takie zapisy będą zaliczane.

2.Po zapisie dodaj w poście swój ref link. Zostanie on dodany na przed ostatnią pozycję na liście a osoba która byłą na pierwszym miejscy wyląduje na ostatniej pozycji.

3.Osoby które będą nieaktywne, będą usuwane z łańcuszka, a osoba pokrzywdzona dostanie drugiego poleconego!

Taki łańcuszek gwarantuje ciągłą rotację ref linków i sprawiedliwy rozkład poleconych dla wszystkich.

Dodatkowo za poprawie dodany link Reputacja na forum +1

Masz pytania? Problem w ogarnięciu tego?
KONTAKT: PW na forum Smile


Jak to działa ? - ZOBACZ! SPRAWIEDLIWIE dla wszystkich

W razie większej aktywności członków pododaje pozycję.

Łańcuszek:

POMYSŁODAWCA : http://www.i-gagnant-barre.com/?u=Melex&lang=pl
1. http://www.i-gagnant-barre.com/?u=michaelgienio&lang=pl


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - esende - 11-03-2012 20:17

zarejestrowany z twojego refaSmile
http://www.i-gagnant-barre.com/?u=michaelgienio&lang=pl


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - fryco7 - 11-03-2012 21:38

Delikatnie pragnę zasugerować, iż pomysł na łańcuszek jest nie Twój i sam go nie wymyśliłeś...

Dodatkowo test został minimalnie przerobiony i ściągnięty od użytkownika MROCZNYKILL


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - Melex - 12-03-2012 08:46

Chyba nikt nie wymyślił łańcuszka z refbackiem, więc jak nie mój ?

Przynajmniej go troszkę zmieniłem, a nie zrobiłem tak jak Ty - kopiuj wklej.

I chyba pozwolenie mam jak reputa mi dał.


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - fryco7 - 12-03-2012 21:19

Ale ja napisałem że pomysł nie jest mój, że prawa zastrzeżone itd. A po drugie gdyby nie Twoje, nic nie wnoszące do mojego łańcuszka posty które dodatkowo go unieruchomiły i przeniosły go do kosza dały Ci szansę na na stworzenie tego... Więc zagrałeś bardzo nie fer Angry

Więc, nie do końca jest on sprawiedliwy bo sam stworzyłeś go w sposób niesprawiedliwy


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - Melex - 12-03-2012 22:23

moze nie miales tych praw zeby umieszczac i dlatego wyrzucili?


stworzylem go z mysla o uzytkownikach ktorzy maja problem ze znalezieniem osob poleconych za co daje polowe wyklikanych pkt przez nich.


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - fryco7 - 12-03-2012 23:14

Właśnie że miałem prawo do umieszczania bo sam uzyskałem zgodę na użycie tego pomysłu a został przeniesiony do kosza tylko i wyłącznie z powodu głupich postów nie wnoszących nic do tematu takich ja Twoje 4
A wiem że przeniesiony został z tego powodu bo kontaktowałem się z administracją w tej sprawie...


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - Melex - 13-03-2012 08:38

Może temat nie cieszył się zainteresowaniem.. oraz był niesprawiedliwy, bo nic to nikomu nie dawało jak wyłudzenie klikania na nich.

Tutaj mają refback pkt ode mnie plus mogą sobie sami tych poleconych zdobywać.


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - fryco7 - 13-03-2012 15:48

Proszę Cię zrozum wreszcie kto tu gra nie sprawiedliwie

Po 1. Nic nie wyłudzałem i gwarantowałem sprwiedliwszy rozkład punktów niż w tradycyjnych łańcuszkach bez poświęcania swoich punktów i wysyłania ich swoim poleconym.
Po 2. Nie było zainteresowania bo łańcuszek był kilka dni i nie dałem rady go rozkręcić
Po 3. Może i dałbym radę go rozkręcić ale tacy ludzie jak ty nie dali mi nawet szansy... :/
Dalej to już bez sensu pisać bo chyba nie dasz sobie tego do zrozumienia...


RE: Sprawiedliwy łancuszek I-Gagnat la barre z refbackiem dla każdego! - Melex - 13-03-2012 19:06

brac i nic nie oddawac to to jest ta sprawiedliwosc? to ze wysylam to chyba moj problem?