Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uszkodzony laptop... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Uszkodzony laptop... (/Temat-Uszkodzony-laptop-50631)

Strony: 1 2 3


Uszkodzony laptop... - Rzmijec - 09-03-2012 16:03

Cześć. Mam HP620 laptopa i upadł mi na podłogę. Przy 2-3 próbach włączenia było takie ciche strzelanie po prawej stronią klawy. Info jest o braku lub uszkodzonym dysku. W biosie chyba pojawiło się po jakimś czasie, że jest dysk optyczny (nie na 100%). Windowsa nie da rady ani uruchomić ani zainstalować. Już teraz nie ma tego strzelania tak jak by coś tam w środku łatało. Czy tylko wymiana tego dysku mnie czeka? Raczej na gware nie może iść, bo to ja uszkodziłem. Co powiecie na ten temat, bo ja jestem załamany ...

Send from Człapatalk .


RE: Uszkodzony laptop... - jajepa - 09-03-2012 17:23

najłatwiej bedzie pozyczyc dysk do laptopa od kogos i podmienic Smile i wtedy jak cos szukac dalszych przyczyn jesli to nie pomoze. Pozdrawiam


Re: Uszkodzony laptop... - Rzmijec - 09-03-2012 17:46

No tylko kurka nie ma od kogo pożyczyć, tak więc dupa totalna :/.

Send from Człapatalk .


RE: Uszkodzony laptop... - sylwu - 09-03-2012 19:03

Jeżeli nie widać śladów upadku to dawaj go na gwarancje. Normalna rzecz że dysk może paść.


RE: Uszkodzony laptop... - nitram - 09-03-2012 19:08

Tak jak wyżej albo na gwarancję oddasz i będziesz bez laptopa 14dni albo uznają gwarancję albo nie. Albo nowy dysk jak coś to mam do sprzedania Big Grin


Re: Uszkodzony laptop... - Rzmijec - 09-03-2012 19:32

Rozmyślam jeszcze nad rozkręceniem go, może dysk się wypiął. Zapewne jakieś pląby są bądź powinny być?

Send from Człapatalk Big Grin.


RE: Uszkodzony laptop... - Bolt - 09-03-2012 19:36

oddaj na gware. Jak sie nie zna na sprzęcie to nie ma co sie w nim pierdolić, zerwiesz plomby i masz po gwarze. Zresztą jakby ci się dysk wypiął to było tego strzelania raczej


RE: Uszkodzony laptop... - ptasior - 09-03-2012 19:46

Te strzelanie to Osama,jak masz linux'a to weź spróbuj LiveCD i zobacz czy linux widzi dysk.


RE: Uszkodzony laptop... - jajepa - 10-03-2012 22:54

ja mialem notebooka acer'ka i lapka mam asusa i zadnych plomb nie mam ...


RE: Uszkodzony laptop... - damianus627 - 10-03-2012 22:59

Tylko że jak dasz na gwarancję a nie będzie usterki lub twoja wina to ty płacisz za ekspertyzę.