Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Gratulacje zdobycia 200 punktów. (/Temat-Gratulacje-zdobycia-200-punktow-5061)

Strony: 1 2 3


Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Shaiders - 12-04-2010 20:59

Orginał


Cytat:Dear Lockerz member,

Congratulations! You have successfully earned 200 PTZ and will be able to enter the April Spring Fling Redemption!

You still have time to earn even more PTZ for everything from logging in, watching videos to inviting friends. Keep racking them up so you can get great prizes in PTZ Place.

Thanks for being one of our valued members! It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ.

See you at the Spring Fling Redemption, which will happen later this week! Keep an eye on the Hallway for updates and additional information.

The Lockerz Crew

Lockerz
Pittsburgh, PA, USA


Tłumaczenie przez leopard_96



Cytat:Drogi użytkowniku Lockerz,

Gratulacje! Udało Ci się zdobyć 200PTZ i będziesz mógł wiąść udział w kwietniowym Spring Fling Redemption!

Cały czas masz okazję do zdobycia PTZ za logowanie się, oglądanie filmów i zapraszanie znajomych. Kontynuuj zbieranie, aby móc zamówić swietne nagrody na PTZ Place.

Dziękujemy za bycie wartościowym dla nas użytkownikiem! Jesteś osobą, która pomaga nam zbudować najlepszy serwis. W przyszłości będziemy oferować Ci więcej świetnych nagród, i nawet więcej sposobów na PTZ.

Do zobaczenia na Spring Fling Redemption, które odbędzie się później, w tym tygodniu! Trzymaj oko na Hallway'u, aby zdobyć więcej informacji.



RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - waski88 - 12-04-2010 21:14

ja takiego emaila nie dostalem na czym masz email (do autor tematu)


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - matino3 - 12-04-2010 21:15

Ja też nabiłem od 3 do 13 ponad 1000 PTZ i jeszcze nie dostałem.


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Kilol - 12-04-2010 21:18

Ja takiego dostałem 2 godziny temu.Wink


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Leopard - 12-04-2010 21:19

Cytat:Drogi użytkowniku Lockerz,

Gratulacje! Udało Ci się zdobyć 200PTZ i będziesz mógł wiąść udział w kwietniowym Spring Fling Redemption!

Cały czas masz okazję do zdobycia PTZ za logowanie się, oglądanie filmów i zapraszanie znajomych. Kontynuuj zbieranie, aby móc zamówić swietne nagrody na PTZ Place.

Dziękujemy za bycie wartościowym dla nas użytkownikiem! Jesteś osobą, która pomaga nam zbudować najlepszy serwis. W przyszłości będziemy oferować Ci więcej świetnych nagród, i nawet więcej sposobów na PTZ.

Do zobaczenia na Spring Fling Redemption, które odbędzie się później, w tym tygodniu! Trzymaj oko na Hallway'u, aby zdobyć więcej informacji.



RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Shaiders - 12-04-2010 21:20

Pocztę mam na GMAIL.


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Eryk_Legia - 12-04-2010 21:22

Mam poczte na gazeta.pl i dostałem taki mail o 21.02


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Shaiders - 12-04-2010 21:22

Dziękujemy leopard_96 za przetłumaczenie.


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - wesolutki - 12-04-2010 21:29

Niestety ja też jeszcze nic nie dostałemTongue


RE: Gratulacje zdobycia 200 punktów. - Tech - 12-04-2010 21:30

Hmm, ja mam na gmailu i też jeszcze nic do mnie nie przyszło.