Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramidka Wazzub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramidka Wazzub (/Temat-Piramidka-Wazzub-50566)



Piramidka Wazzub - Blackers - 07-03-2012 19:50

Witam chciałbym założyć piramidkę na Wazzub.com. Uczestniczę aktualnie w piramidzie 20dollars2surf niektórzy mogą mnie kojarzyć, znam się troche na tym mam już mniej więcej rozpisany schemat jak to poprowadzę więc postanowiłem przedstawić Wam go co jakiś czas będę aktualizował graficzny rozkład piramidy.

Trochę informacji o Wazzub.com

Cytat:Projekt nazywa się WAZZUB Family, wersja prelaunch startuje 1 stycznia, ale już teraz można zacząć rekrutować referali. Firma będzie wypłacać użytkownikom miesięcznie za ustawienie ich strony jako strona startowa. W powstawanie tego projektu zostało już podobno zainwestowane 2.000.000$

Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Za każdego co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego poleconego itp).

Jeśli zaprosisz do projektu 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd to:

1st. Generacja 5 x 1$ = 5$
2nd. Generacja 25 x 1$ = 25$
3rd. Generacja 125 x 1$ = $125$
4th. Generacja 625 x 1$ = $625$
5th. Generacja 3125 x 1$ = $3.125$


Czyli w sumie pasywny miesięczny dochód wyniesie 3.905$!

Możecie sprawdzić sami podaje link do kalkulatora na oficjalnej stronie programu.

Kod:
http://signup.wazzub.info/calc/calculator.htm

dajmy przykład masz 5 poleconych, każdy z tych 5 poleconych ma przynajmniej 2 to już masz 155$ miesięcznie stały dochód bez żadnej pracy.


Jak widzicie kasa leci praktycznie za nic, jedynie musimy ustawić tą stronę jako startową w swojej przeglądarce. Gdzieś ktoś kiedyś napisał, że google zarabia mnóstwo kasy dlaczego by nie mogli podzielić się z użytkownikami, takim tropem posłużyła się właśnie strona wazzup.com.


Każdy kto chcę dołączyć proszę pisać tu pod tematem, zachęcam do namawiania kolegów/znajomych. Im więcej nas tym więcej pieniędzy możemy zarobić. Do każdego kto zgłosi się w temacie napiszę indywidualnie prywatną wiadomość z dalszą instrukcją.

Dziękuje Pozdrawiam
Blackers!


RE: Piramidka Wazzub - Blackers - 17-03-2012 11:45

Aż dziwie sie, że nikt nie chce sie zapisac do piramidy? Czy mam wrażenie czy wszyscy nie wierza tej stronie?


RE: Piramidka Wazzub - Yogii - 17-03-2012 12:21

bo to sciema i tyle........


RE: Piramidka Wazzub - Blackers - 17-03-2012 13:24

Dlaczego tak uważasz? Z tego co czytałem, nawet na angielskojęzycznych stronach to ma opinie bardzo dobrą i są wiarygodni.


RE: Piramidka Wazzub - Yogii - 17-03-2012 14:50

i wisi jako scam

polecam lekture scam.com


Piramidka Wazzub - Skrux - 25-03-2012 12:45

Wątek zgłoszony.

Powód: Istnieje już dobrze rozwinięta piramida Wazzub.com

Pozdrawiam. /troll2


Wysłano z Iphone za pomocą Tapatalk


Piramidka Wazzub - DDK - 05-08-2012 19:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.