Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] (/Temat-YouTube-MASS-Uploader-TANIO-i-PEWNIE-50508)

Strony: 1 2 3


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - Marcin Walkowski - 09-03-2012 07:57

no to zrobiłeś karierę Smile


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - chladek317 - 09-03-2012 10:34

Wrzuc chociaz jakies zdjecia tego programu.
Uwazaj , bo ktos ci kupi na slepo...


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - malpa2 - 09-03-2012 12:29

Z recenzją moderatora czy admina może ktoś by się skusił, a tak to wątpię Wink


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - mamboo - 09-03-2012 18:47

Wygląda interesująco, nie wiem czy warto inwestować w takie boty, bo dopiero zaczynam zabawe w uploading.
A jest możliwość jakiejśprywatnej prezentacji np. na TeamViewer?
Jakby był OK to byłaby możliwość kupna "od ręki", bo nie chce czekać aż uzbiera się te 12 osób..


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - Coristo - 09-03-2012 19:01

Daj do recenzji dla ekipy forum


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - knapol - 09-03-2012 19:04

@2 UP
Ok, mogę Ci pokazać działanie programu, napisz na PW.
Z tym zakupem od ręki to nie bardzo, ale może pierwszej osobie zrobię wyjątek, pod warunkiem że zrecenzujesz program, bo się wszyscy domagają Tongue
Czekam na PW.


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - mamboo - 09-03-2012 22:59

Ok, widziałem prezentację Uploadera i rzeczywiście jestem pod wrażeniem!
Ładny layout, dość szybkie działanie i ogólnie to co powinien zawierać dobry uploader - zawiera.

Kupiłem programik za trochę wyższą cenę (20$), ale jestem zadowolony Smile
Wszystko śmiga jak należy, bardzo fajną opcją jest to, że automatycznie zbiera linki wrzuconych filmów i program je podaje po zakończeniu wrzucania filmów, więc od razu możemy wkleić do jakiegośpromotera i lajkować ^^
Myślę, że warto wydać te parę $, bo wydaje się, że może to przynieść o wiele więcej $!
Zobaczymy jak tam będzie z pobraniami ;>
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM =D


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - m4rcin93 - 09-03-2012 23:19

User z 2 postami kupił w ciemno bota od typa z 7 postami :|
"Sztucznej" recenzji nikt nie chce.

Jakbyś nie miał nic do ukrycia, to byś od razu wysłał program do recenzji Smile


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - n1000 - 10-03-2012 08:39

(09-03-2012 22:59)mamboo napisał(a):  Ok, widziałem prezentację Uploadera i rzeczywiście jestem pod wrażeniem!
Ładny layout, dość szybkie działanie i ogólnie to co powinien zawierać dobry uploader - zawiera.

Kupiłem programik za trochę wyższą cenę (20$), ale jestem zadowolony Smile
Wszystko śmiga jak należy, bardzo fajną opcją jest to, że automatycznie zbiera linki wrzuconych filmów i program je podaje po zakończeniu wrzucania filmów, więc od razu możemy wkleić do jakiegośpromotera i lajkować ^^
Myślę, że warto wydać te parę $, bo wydaje się, że może to przynieść o wiele więcej $!
Zobaczymy jak tam będzie z pobraniami ;>
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM =D

Nieźle...
Od razu wszystko widać - 2 posty, konto założone pod wystawienie fałszywej recenzji, sam sobie wystawił reputację

Już wiem co kliknąć Tongue


RE: [YouTube] MASS-Uploader !!! [TANIO i PEWNIE] - malpa2 - 10-03-2012 10:21

No żal jakby nie patrzeć. Myślę, że moderator powinien zainteresować się tym tematem..