Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zamieszanie na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zamieszanie na forum (/Temat-Zamkniety-Zamieszanie-na-forum-5048)



[Zamknięty]Zamieszanie na forum - zioomek65 - 12-04-2010 20:04

Jest masa postów typu: greasemonkey nowa regułka autofill po marcowym restocku itp.
Ja już nie wiem które linki są aktualne itp. Proponuję stworzenie jednego głównego posta o greasemonkey i jednego o autofill. Aktualne linki i poprawki niech wstawia tylko i wyłącznie Moderator oraz Admin.


RE: Zamieszanie na forum - wesolutki - 12-04-2010 20:10

Zdecydowanie popieram.


RE: Zamieszanie na forum - rj7rad - 12-04-2010 20:13

Słuszna uwaga Wink Zbliża się Restock i trzeba skonfigurować programy Wink


RE: Zamieszanie na forum - zioomek65 - 13-04-2010 12:01

Widzę że nic z tego nie będzie ...


RE: Zamieszanie na forum - Sony_st - 13-04-2010 12:26

Napisz w dziale "Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące zarabiam.com" bo do Off-topic'u admin pewnie nie zagląda tak często


RE: Zamieszanie na forum - Kilol - 13-04-2010 14:28

Autor ma racje. Przykleiłem w poradnikach dobre regułki do autofilla i greasemonkey'a, a niektóre, niedziałające wywaliłem.


RE: Zamieszanie na forum - Admin - 13-04-2010 16:34

ogarniete wiec zamykam.


[Zamknięty][Zamknięty]Zamieszanie na forum - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.