Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta na PlanetSuzy.org, jednym z najlepszych stron ze wstawkami XXX w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta na PlanetSuzy.org, jednym z najlepszych stron ze wstawkami XXX w sieci (/Temat-Konta-na-PlanetSuzy-org-jednym-z-najlepszych-stron-ze-wstawkami-XXX-w-sieci-50400)



Konta na PlanetSuzy.org, jednym z najlepszych stron ze wstawkami XXX w sieci - martheew2 - 04-03-2012 13:47

Witam,
Mam do sprzedania 3 konta na PlanetSuzy.Org - jednej z najpopularniejszych stron ze wstawkami XXX, jedna z najabardziej traffikowych i posiadajacych ilosc userow online tego typu.

W zwiazku z tym administrator zabezpiecza forum przed masywna ilosc spamu i zamyka rejestracje (obecnie rejestracja jest zamknieta). Moja oferta to 3 świeże konta(junior member). Cena jaka mnie za nie interesuje, to 50zł(możliwość negocjacji ceny) nie jest to kwota wygurowana ponieważ przy odpowiednim podejściu można tyle w ciągu 2 dni wyciągnąć u nich na forum. Rangi wbija się bardzo szybko co również nie jest problemem. Płatność tylko przy pomocy PayPal, po uprzednim kontakcie przez PW.
Pozdrawiam


RE: Konta na PlanetSuzy.org, jednym z najlepszych stron ze wstawkami XXX w sieci - martheew2 - 11-03-2012 12:14

Edit:
Z racji tego że pilnie potrzebuje pieniędzy, jestem w stanie zejść z ceny do 35zł.


Konta na PlanetSuzy.org, jednym z najlepszych stron ze wstawkami XXX w sieci - Admin - 19-11-2012 08:46

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.