Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy adtaily to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy adtaily to scam? (/Temat-Czy-adtaily-to-scam-50390)

Strony: 1 2 3


RE: Czy adtaily to scam? - kazaszek - 13-03-2012 11:11

klikow 5 w tym (3)


RE: Czy adtaily to scam? - Puzel12 - 16-03-2012 19:14

a czy na adtaily łatwo jest wykryć że np rozsyłam znajomym mój link z reklamami i oni klikają w te reklamy? gdy takei coś wykryją , to wypłacą czy nie?


RE: Czy adtaily to scam? - jackthekiller - 16-03-2012 19:21

kazaszek - to dobrze wszystko jest...poczekaj do końca wyśiwetlania reklamy i za te 3 kliki w nawiasie ( to sa liczone jako unikalne ) dostaniesz potem podsumowanie i wynagrodzenie

Puzel12 - możesz rozesłac ale nie będzie to zaliczone jako klik unikalny..Smile w kodzie linku mają ukrytą informacje o twoim IP i chcąc nie chcąc będa wiedzieć ze to od ciebie wyszło..Smile


RE: Czy adtaily to scam? - N55 - 16-03-2012 19:55

Na pewno jest wypłacane. Przecież gdyby nie było nie korzystały by z tego takie strony jak papilot, plotek czy nawet zarabiam. Ale mając tylko kilkaset wyświetleń dziennie na dojście do minimum można czekać nawet rok ;/


RE: Czy adtaily to scam? - jackthekiller - 17-03-2012 08:41

jest wypłacalne cały czas...jedynie trzeba mocno pozycjonowac stro y i liczyc na unikalne kliknięcia.Smile


RE: Czy adtaily to scam? - nysster - 20-03-2012 18:49

Niestety Adtaily dla mnie to oszuści i tyle. Początkowo wszystko szło OK. Problemy pojawiły się przy wypłacie kasy. Postanowiłem, że przestaje się w to bawić więc zleciłem wypłatę a następnie napisałem do nich aby po wypłacie kasy deaktywowali moje konto. Dostałem odpowiedź aby wypłacić najpierw pieniądze. Naturalnie na stronie przestały pojawiać się reklamy bo moją strone olałem. Zleciłem wypłate ale przez 9 dni wciąż nie wypłacali. Więc napisałem do nich jeszcze raz dlaczego nie otrzymałem jeszcze pieniędzy, gdzie praces trwa 2-3dni. Nie dostałem odpowiedzi... Zamiast tego moje środki zostały cofnięte za złamanie regulaminu, którego nie złamałem. Także NIE POLECAM!!


RE: Czy adtaily to scam? - Admin - 20-03-2012 18:57

Osobiście nie mogę narzekać, adtaily to rzetelna firma, nigdy nie było problemów ani z reklamami ani z wypłatami, obsługa telefoniczna bardzo miła, mają świetnego bloga który ułatwie wiele spraw np. rozliczanie podatków z adtaily. Osobiście gorąco polecam.

(20-03-2012 18:49)nysster napisał(a):  Niestety Adtaily dla mnie to oszuści i tyle. Początkowo wszystko szło OK. Problemy pojawiły się przy wypłacie kasy. Postanowiłem, że przestaje się w to bawić więc zleciłem wypłatę a następnie napisałem do nich aby po wypłacie kasy deaktywowali moje konto. Dostałem odpowiedź aby wypłacić najpierw pieniądze. Naturalnie na stronie przestały pojawiać się reklamy bo moją strone olałem. Zleciłem wypłate ale przez 9 dni wciąż nie wypłacali. Więc napisałem do nich jeszcze raz dlaczego nie otrzymałem jeszcze pieniędzy, gdzie praces trwa 2-3dni. Nie dostałem odpowiedzi... Zamiast tego moje środki zostały cofnięte za złamanie regulaminu, którego nie złamałem. Także NIE POLECAM!!
Jeśli tak jak wspomniałeś miałeś stronę która nie generowała ruchu a sam sobie klikałeś to nie dziwne że zbanowali konto, jednak nie chce nic insynuować.
Pozdrówka


(16-03-2012 19:14)Puzel12 napisał(a):  a czy na adtaily łatwo jest wykryć że np rozsyłam znajomym mój link z reklamami i oni klikają w te reklamy? gdy takei coś wykryją , to wypłacą czy nie?

To ban. Odsyłam do regulaminu adtaily.


RE: Czy adtaily to scam? - nysster - 21-03-2012 12:11

Sam nic nie klikałem a konto nie zostało zbanowane. Jeżeli bym to robił wyłapałbym bana Smile Zresztą to tylko mój przypadek i moja opiniaSmile


RE: Czy adtaily to scam? - KapitanBomba - 01-08-2012 15:07

ADTaily nie ma żadnych problemów... chyba że się robi wałki...


RE: Czy adtaily to scam? - anonim - 01-08-2012 16:44

U mnie coś nie tak nie od pewnego czasu nie wyświetlają mi się kampanie cpc choć na koncie mam parę Aktywnych kampanii rozliczanych za kliknięcia wiec nie wiem o co chodzi?