Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konfiguracja NAT w komputerze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konfiguracja NAT w komputerze. (/Temat-Konfiguracja-NAT-w-komputerze-50327)



Konfiguracja NAT w komputerze. - Morfit - 02-03-2012 20:05

Cześć!
Jako, że w takich sprawach jestem kompletnie zielony piszę do Was z prośbą o pomoc.

Otóż posiadam od tygodnia oryginalnego Borderlandsa. Niestety kiedy próbuję zaprosić mojego znajomego do gry, jego klient odrzuca połączenie (czyt. błąd połączenia). Postanowiliśmy spróbować więc przez LAN. Jako, że wcześniej graliśmy i nie było żadnych problemów, postanowiłem spróbować przez Tunngle. Ale kiedy włączam Tunngle, wywala mi błąd
[Obrazek: ybad.jpg]

Porty ( 3074UDP 3074TCP 11155UDP ) próbowałem odblokować w Zaporze systemu ( która oczywiście wyłączona jest ), ale błąd wywala cały czas.
Nie wiem co zrobić, wczoraj specjalnie by to naprawić reinstalowałem system bez żadnych skutków.

@EDIT: Niestety nie znam modelu swojego routera, więc jeśli to potrzebne to zaraz się sprawdzi