Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata - wpłata na PayPal - mBank - PayPal - Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wypłata - wpłata na PayPal - mBank - PayPal - Allegro (/Temat-Wyplata-wplata-na-PayPal-mBank-PayPal-Allegro-50296)



Wypłata - wpłata na PayPal - mBank - PayPal - Allegro - makkmakk - 01-03-2012 23:59

Witam wszystkich . Jestem tu nowy i w sumie trafiłem na to forum przypadkiem . Oferuję usługę błyskawicznego transferu środków z PayPal na konto bankowe w mBanku oraz z mBanku na PayPal . Oraz doładowanie konta PayPal po wpłacie na konto w mBanku . Możliwe również wypłaty na konta w innych bankach lecz czas oczekiwania na przelew wynosi 1-3 dni . Lub jest możliwość przelewu ekspresowego do innego banku niż mBank , odbywa się to przez BlueCash koszt to 5 zł + prowizja . Jeśli jestem przy komputerze cała operacja trwa 5-10 min.

Co do moich prowizji za przelew to :

Obowiązuje poniższa tabela prowizji od wpłat i wypłat:

do 100 zł prowizja - 5%

od 100 zł do 500 zł prowizja - 4%

od 500 zł do 1000 zł prowizja - 3%

powyżej 1000 prowizja - 2,5%


Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia prowizji .

Jest również możliwość bezpośredniego odbioru gotówki .

W razie pytań pisz GG : 7854481


Jest również możliwość załatwienia przelewu przez wystawienie aukcji na Allegro .

Zainteresowanie proszę pisać na podany wyżej nr GG lub na PW .


_


Wypłata - wpłata na PayPal - mBank - PayPal - Allegro - Coristo - 21-06-2013 06:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.