Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PrizeLive.com - sposobem na duże zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PrizeLive.com - sposobem na duże zarobki (/Temat-PrizeLive-com-sposobem-na-duze-zarobki-50279)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - Groszek17 - 04-03-2012 01:24

Zapisałem się Big Grin


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 07-03-2012 01:52

Pisz jeśli potrzebujesz pomocy Big Grin


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - kamson24 - 07-03-2012 10:48

Rzeczywiscie ciekawa stronka Smile Poszła rejestracja z refa


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - Smokus - 07-03-2012 18:31

A ile masz reffów na tym 5 miejscu jeśli można wiedzieć? ^^.

Oraz jakie są stawki w konkursach na poleconych.


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 11-03-2012 07:02

Zbliżam się do minimalnego payoutu więc będę wiedział wkrótce czy jak płaci, ale tu nie spodziewam się zawodu. Strona już parę lat funkcjonuje i dowodów wypłaty jest masa. W konteście co prawda spadłem na 9. mce ale to z powodu mniejszego zaangażowania z braku czasu. Nagrody za ten contest od 10$ za 1 mce do 1$ za 10. Inne też są oczywiści. Co prawda Itl members mają ciężej ale można jak się chce i ma trochę czasu Smile Czemu tak wolno idę do tego minimum? no bo skupiłem się typowo na konkursie. Pisałem już że tam trzeba strategii i cierpliwości w poznawaniu szczegółów stronki których jest na prawdę cała masa. Szkoda że, z tego co widzę ludziska odpadają na wstępie nic nie robiąc ale przeraża ich pewnie angielski interfejs, który można wyczuć po paru chwilach i próbach jak wszędzie zresztą Wink

ponawiam link: http://www.prizelive.com/r/pitn86

i dzięki za refki tym co chociaż chcą zobaczyć jak wygląda stronka Smile

P.S dwa dni temu weszło duże ułatwienie w postaci dziennych zadań nie tylko jackpoentry ale za kaskę. I teraz można jak wszędzie na swoich akcjach i refferali szybciej te grosze zbierać, czyli mnie strategi a więcej smarowania na forach i polecania się opłaca Smile


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 13-03-2012 01:33

Odkąd zmienili premiowanie dziennych zadanek, minimalnie leci 0.07$ dziennie bez aktywnych poleconych, a co lepsze nawet nie zauważyłem wcześniej że polecenie 2 stopnia dają tyle samo co 1, czyli od 10% początkowa do 20% po wykonywaniu milestonsów. Każdemu zapisanemu z mojego reflinka z chęcią powiem jeśli nie zna dobrze angielskiego jak robić zadania żeby zaliczało. Dziennie max 15-20 min i tyle wpada. Z aktywnymi poleconymi można już coś zdziałać konkretni, tylko że takich mi brak niestety :/
Zachęcam do korzystania Smile


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - MrocznyKILL - 13-03-2012 02:15

Poszedł zapis z refa Smile serwis wygląda ciekawie ale proszę o małe FAQ na pw co jak i z czym najlepiej Wink ?

A i jak jest jakiś dowodzik wypłaty to dodaj zrzuci jak masz Big Grin


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 13-03-2012 19:10

Instrukcja poszła na pw Smile
Dzięki za ref, widzę wyjadacz z ciebie więc spodoba Ci się stronka Wink
A co do wypłaty - dzisiaj dobiję do min kwoty jak mi się odświeżą zadanka więc dowodzik będzie Big Grin
POZDRAWIAM!


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 19-03-2012 22:24

Sorki zapomniałem od razu ten dowód wkleić. Smile
Do wglądu w załączniku Wink


RE: Ciekawa strona prizelive.com Polecam :) - pitn86 - 24-03-2012 13:51

Znalazłem pożyteczne narzędzie a mianowicie bannerek PrizeLive w sygnaturce udowadniający zarobki. Nadmienię tylko, że połowa czasu mojego uczestnictwa tam była mało opłacalna bo nie było dziennych ofert wartych ok 0.04$ dziennie Smile
Teraz fajnie zapiernicza Wink
Poleceni z tej kwoty zarobili mi zaledwie 0.014$

Polecam więc i pomogę z obsługą

Pozdrawiam!