Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - fake konta zaproszenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook - fake konta zaproszenia (/Temat-Facebook-fake-konta-zaproszenia-50261)



Facebook - fake konta zaproszenia - prymul1 - 29-02-2012 22:05

Na pewno nie raz spotkaliście się z serwisem, w którym za klikanie lajków dostajecie pieniądze lub punkty, które można wymienić na nagrody. Do uczestnictwa w tym serwisie zapewne używacie fake kont, bo przecież po co zaśmiecać sobie osobiste konto? Jednak niektóre z tych serwisów wymagają posiadania odpowiedniej ilości znajomych, a na fake konta często ciężko pozyskać takich znajomych. Tak, więc w tym temacie chcę stworzyć możliwość pozyskania znajomych do fake kont. Wpisujcie w odpowiedzi swoje linki do kont lub też imiona i nazwiska i zapraszajcie siebie nawzajem.


Moje konto:
Aoan Bina

lub link:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002508532826



Nie wiedziałem w jakim dziale napisać wątek, ale myślę, że dobrze trafiłem.Smile Jeśli jednak nie to proszę odpowiednie osoby, aby zajęły się przeniesieniem tego tematu do odpowiedniego działu.


RE: Facebook - fake konta zaproszenia - Madroxx - 29-02-2012 22:44

Ciężko ? Np. na 1 koncie mam chyba z 300 znajomych i co chwile ktoś sam zaprasza a nawet nie zna tej osobySmile

I tak na każdym koncie


Facebook - fake konta zaproszenia - Hybrid1990 - 30-03-2018 21:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.