Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik "Wyciśnij dodatkowe dolary!" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik "Wyciśnij dodatkowe dolary!" (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Wycisnij-dodatkowe-dolary-50260)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Poradnik "Wyciśnij dodatkowe dolary!" - Ropsont - 29-02-2012 21:54

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Przedmiotem sprzedaży jest opracowany przeze mnie kilka dni temu, poradnik zawierający ciekawy i cwany sposób na zarobek.


Od razu dodam, że nie ma to nic wspólnego z żadnymi serwisami internetowymi. Jest to raczej wyciskanie "kasy" z wielu miejsc w sieci.
Wszystko jest oczywiście w 100% legalne. Zresztą, możecie przekonać się sami kupując poradnik.


Jak widać w poniższych tematach, radzę sobie z zarabianiem w sieci całkiem nieźle:

http://zarabiam.com/Temat-Wyplata-6767-44-PLN-43061

http://zarabiam.com/Temat-39-39-EUR-Freebiejeebies-co-uk-48844

To tylko nieliczne przykłady. Jestem łowcą internetowej kasy Smile Sposób opisany w poradniku nie dotyczy jednak żadnej z powyższych form zarobku. To coś zupełnie innego. Poradnik ten przygotowywałem OSOBIŚCIE, więc nie znajdziesz tego nigdzie w sieci. Jest tam 100% mojej pracy i pomysłów. Wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu, tak by nie trzeba było szukać ich godzinami po internecie. Jest to efekt mojej długiej pracy dlatego go sprzedaję, a nie oddaję za darmo.


Nie jest to niewyczerpalne źródło pieniędzy. Ale można sobie zarobić całkiem przyzwoicie jak się trochę poobraca w tym temacie. Nie ma to nic wspólnego z uploadingiem, buxami czy mlm. Nie gwarantuję, że metoda zadziała na 100%. U mnie akurat zadziałała. Jestem jednak pewien, że każdy coś z tego wyciśnie.


PONAWIAM SPRZEDAŻ PORADNIKA + NAJNOWSZEJ AKTUALIZACJI PO PODWYŻSZONEJ CENIE

CENA: 20 PLN
KONTAKT GG: 41799380


RECENZJA MODERATORA ZNAJDUJE SIĘ NA DRUGIEJ STRONIE TEMATU!


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - erold - 29-02-2012 21:57

Jestem chętny na recenzje Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - Ropsont - 01-03-2012 14:23

Poradnik wysłano, czekam na recenzję.


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - michal2612 - 01-03-2012 22:10

następnym razem dawaj komuś z ekipy do recenzji pozdro


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - adrick1197 - 02-03-2012 06:25

ile na tym zarabiasz miesiecznie


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - nitram - 02-03-2012 19:29

Recenzji jak nie było tak nie ma


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - Driver494 - 03-03-2012 16:12

Jakby się nie odezwał to mogę Ci dać 25% ceny i napisać recenzje Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - damianus627 - 04-03-2012 20:25

Taka recenzja może być zrobiona przez Admina/moda a nie jakiegoś usera.


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - Driver494 - 04-03-2012 21:35

oj tam czemu niby nie? juz kilka poradnikow zrecenzowalem (rowniez poza forum).

Oczywiscie pisalem zgodnie z prawda.


RE: [Sprzedam] Poradnik "Dorób trochę dolarów specjalnym sposobem!" - barto - 10-03-2012 20:05

Jestem zainteresowany, brzmi całkiem ciekawie.
Z kupnem zaczekam jednak do recenzji zaufanego moda Wink