Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fake accounts... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fake accounts... (/Temat-Rozwiazane-Fake-accounts-5022)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Fake accounts... - c00ba - 12-04-2010 15:04

Jestem nowy i mam pytanko, mianowicie, zalozylem sobie konto na ktorym legalnie zdobywalem PTZ (mam juz ich ok. 400...), a nastepnie z ciekawosci (bez czytania regulaminu...) zalozylem 4 inne konta i wyslalem na nie invite'y. Bylem przekonany, ze nic to nie zdziala, ale teraz mam 4 fake przyjaciol... Napisalem do lockerz z tematem: "I've cheated. I'm sorry." i opisalem im co dokladnie zrobilem i ze prosilbym o usuniecie moich friend z mozliwoscia dalszego, legalnego zdobywania PTZ. Bedzie cos z tego? Co o tym myslicie :-)?


RE: Fake accounts... - Zellus - 12-04-2010 15:11

Pamiętaj że możesz mieć 1 konto na 1 osobę(matkę, babcię itp.) więc mogliby uznać to poprostu za członków rodziny... Za tego oszustwa i przyznanie się odbierają czasami połowę punktów.


RE: Fake accounts... - rj7rad - 12-04-2010 15:14

Jeśli się przyznałeś to pewnie zabiorą Ci połowę ptz. Trzeba było logować się na te konta od czasu do czasu i się nie przyznawać Wink
Ale bana nie powinieneś dostać.


RE: Fake accounts... - c00ba - 12-04-2010 15:15

Ehh...;p dzieki!


RE: Fake accounts... - Kicha - 12-04-2010 15:37

Ja tez napisalem juz dawno do nich ze mam 4 fake... Wiecie ile moze trzeba czekac na odpowiedz?


RE: Fake accounts... - Magnus - 12-04-2010 16:05

Różnie mi odpisali po 4 dniach Smile


RE: Fake accounts... - Marello - 12-04-2010 16:13

Przenoszę


RE: Fake accounts... - Kalis - 13-04-2010 11:43

jak chcesz robić fake to chodź do kafejek i tam zakładaj ale to trzeba robić we 2 osoby Big Grin. A dobrze ze im napisałeś bo mogli by cie zbanować Sad


RE: Fake accounts... - Sony_st - 13-04-2010 11:51

(13-04-2010 11:43)Kalis napisał(a):  jak chcesz robić fake to chodź do kafejek i tam zakładaj ale to trzeba robić we 2 osoby Big Grin.

W kafejce dużo nie porobisz, 90% kafejek ma internet rozdzielony przez lan, więc IP jest to samo.

Ja u mojego kolegi robię co jakiś czas po 3 meile, mam już z-listera, ostatnio na restocku zdobyłem skina na iPoda i co najlepsze dostałem informację od lockerz, że gratulują mi zdobycia z-listera i że wysłali koszulkę tak samo było ze skinem Smile


RE: Fake accounts... - NormalnyKoleś - 13-04-2010 12:05

Ja mam takie pytanie jak zakłada się drugie konto na tym samym pc np na brata to czy nazwisko musi być takie samo?