Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]17$ za rejestrację! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]17$ za rejestrację! (/Temat-Nieaktualne-17-za-rejestracje-50204)



[Nieaktualne]17$ za rejestrację! - MrocznyKILL - 28-02-2012 01:40

Oferuję 17$ za rejestrację w serwisie ClixSense.

Warunki otrzymania premii:

- rejestracja z linku http://www.clixsense.com/?4041099
- zdobycie z serwisie minimum 25 poleconych na 1 poziomie siatki poleconych z czego minimum 10 aktywnych (logują się minimum co 4 dni i klikają w reklamy)
- własna aktywność minimum raz na 3 dni klikanie w reklamy


Premia:
- otrzymane 17$ może być tylko i wyłącznie przeznaczone na zakup Konta VIP na okres 1 roku w serwisie ClixSense
- Płatność tylko przez system paypal



RE: 17$ za rejestrację! - Smokus - 28-02-2012 03:47

17$ tylko na Premium na buxie? Lol

Czyli... rejestruję się, zdobywam aktywnych poleconych za premium na buxie, żeby za klik dostawać nie 0,01$, a 0,02$? Dobrze rozumiem? Lol


RE: 17$ za rejestrację! - MrocznyKILL - 28-02-2012 10:54

(28-02-2012 03:47)Smokus napisał(a):  17$ tylko na Premium na buxie? Lol

Czyli... rejestruję się, zdobywam aktywnych poleconych za premium na buxie, żeby za klik dostawać nie 0,01$, a 0,02$? Dobrze rozumiem? Lol

Zalety konta premium :

[Obrazek: asdfghjh.jpg]

W serwisie jest aż 8 lvli poleconych i przy tych zaletach premium jeśli nie dostrzegasz tu olbrzymiego potencjału na spory zarobek gdzie VIP otrzymasz ode mnie za zdobycie poleconych którzy i tak będą zarabiać również dla ciebie no cóż trudno twoja sprawa Wink


RE: 17$ za rejestrację! - Smokus - 28-02-2012 15:41

Jeśli można, proszę o zwracanie się do mnie z szacunkiem(mam tu na myśli poprawne zwroty grzecznościowe). Fakt, nie dostrzegam zalet :x Już nie wnikam, życzę wielu poleconych.


RE: 17$ za rejestrację! - MrocznyKILL - 28-02-2012 22:32

(28-02-2012 15:41)Smokus napisał(a):  Jeśli można, proszę o zwracanie się do mnie z szacunkiem(mam tu na myśli poprawne zwroty grzecznościowe). Fakt, nie dostrzegam zalet :x Już nie wnikam, życzę wielu poleconych.

-nie użyłem ani jednego obraźliwego słowa w stosunku do ciebie
-tytułował P. pan nie mam zamiaru osoby z ukrytą datą urodzenia
-na szacunek raczej trzeba zasłużyć Wink
-widać że grasz nieczysto ponieważ to co oferujesz w sygnaturce jest zakazane na 99% serwisach


[Nieaktualne]17$ za rejestrację! - Killer - 29-07-2012 08:48

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.