Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie podatku w Novem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczenie podatku w Novem (/Temat-Rozliczenie-podatku-w-Novem-50177)

Strony: 1 2


Rozliczenie podatku w Novem - jajepa - 27-02-2012 07:56

panowie mialem dochod z novem w tamtym roku ponat 4 tys. bylem u ksiegowej i mowila mi ze mam złozyc pit 37 i jakas ksiazke przychodów i rozchodów i to trzeba bylo zgloscic . kazała mi sie teraz odwolac i zaplacic odsetki ... mam prospe napiszcie jak rozliczacie się z tej firmy bo nawet dzwoniac do nich nie wiedza sami co powidziec. dzieki z góry za pomoc ...


nie mam firmy...


RE: Rozliczenie podatku w Novem - Killer - 27-02-2012 08:43

jak sam novem nie wie to my tym bardziej, masz firmę czy nie masz ? bo póki co zadajesz pytanie typu "czy mogę już uprawiać sex?" nie podając wieku...
odpowiedz na to pytanie to powiem Ci jak ja to widzę.


RE: Rozliczenie podatku w Novem - jajepa - 27-02-2012 13:32

jesli mi mozezecie jeszcze powiedziec czy dalo by sie obejsc tą ksiazke przychodów i rozchodów? i wkoncu jaki to pit 28, 37, czy moze jednak 11 ...


RE: Rozliczenie podatku w Novem - LessiPL - 27-02-2012 16:15

Za prawdę powiadam Ci, księgowa prawdę Ci powie.


RE: Rozliczenie podatku w Novem - jajepa - 27-02-2012 20:16

ale chcialbym prosic o zdanie kogos kto sie z novem juz rozlicza bo ksiegowa nie byla do konca pewna ...


pomoze ktos ?


RE: Rozliczenie podatku w Novem - Killer - 29-02-2012 08:25

To zmień księgową, pozwolę sobie zacytować Pana Krzysztofa Kononowicza "Od tego oni są, od tego są oni".
Już Ci coś napisałem parę postów wyżej, odpowiedzi też nie uzyskałem więc, jeśli rozmawiasz tak samo ze swoją księgową to nic dziwnego że nie dochodzicie do porozumienia.


RE: Rozliczenie podatku w Novem - m4rcin93 - 29-02-2012 08:32

Odpisał Ci w pierwszym poście. Zedytował go i dlatego pewnie nie zauważyłeś.


RE: Rozliczenie podatku w Novem - jajepa - 29-02-2012 10:58

tak jak napisał m4rcin93 edytowałem post ...


RE: Rozliczenie podatku w Novem - Synkretysta - 03-03-2012 19:00

idź do skarbowego i popytaj, tam powiedz, że chcesz zarabiać w takiej sieci, i jaką formę możesz wybrać...Skarbowy jest kompetentnym organem do udzielenia takowej odpowiedzi. I nie gryzą. Ale pewnie i tak na książce się skończy...


RE: Rozliczenie podatku w Novem - jajepa - 05-03-2012 10:00

z tego co się dowiedziałem od księgowej to us nawet zabardzo nie wiedział jak sie z tym uporac Smile i prawdopodobnie rozliczenie moze byc umieszczone w kategorii inne.