Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: JustBeenPaid (/Temat-JustBeenPaid-50163)



JustBeenPaid - Dunios - 26-02-2012 17:28

Witam jeżeli chcesz otrzymać poradnik jak krok po kroku się zarejestrować, obstawić akcję, wpłacić pieniądze itp. to napisz do mnie. Jak zarejestrujesz się z refa otrzymasz Poradnik.


RE: JustBeenPaid - mgrabit - 26-02-2012 22:52

(26-02-2012 17:28)Dunios napisał(a):  Witam jeżeli chcesz otrzymać poradnik jak krok po kroku się zarejestrować, obstawić akcję, wpłacić pieniądze itp. to napisz do mnie. Jak zarejestrujesz się z refa otrzymasz Poradnik.


Jakie akcje??? W tym programie nie ma akcji!!! Szczerze jestes kolejna osoba ktora na sratcie tylko chrzani tak wspanialy program... Prosze Cie bardzo, naucz sie dokladnie co to jest za program i na czym on polega, a pozniej wyskakuj z akcjami... To jest Program dla ludzi ktorzy chca zarobic pieniadze... a ty w tym momencie ludzi tylko w blad wprowadzasz... Ja jestem w tym programie 8 miesiecy,zarobilem swoje i nauczylem wiele osob jak tutaj zarobic jak najszybciej... A szukac referali klamstwem to nie bardzo tak ja ty to teraz zrobiles...


RE: JustBeenPaid - patulsky1337 - 27-02-2012 07:53

mgrabit sa akcje -.-

czyli inaczej pozycje może po prostu nie wypowiadaj się jak nie rozumiesz o co chodzi?

Jeśli chodzi o sam program to też polecam bo jest naprawde udany miałem już 2 wyplaty i 16 aktywnych pozycji xD


RE: JustBeenPaid - canis987 - 27-02-2012 16:41

(27-02-2012 07:53)patulsky1337 napisał(a):  mgrabit sa akcje -.-

czyli inaczej pozycje może po prostu nie wypowiadaj się jak nie rozumiesz o co chodzi?

Jeśli chodzi o sam program to też polecam bo jest naprawde udany miałem już 2 wyplaty i 16 aktywnych pozycji xD

Pozycje to nie akcje, tak samo jak księżyc nie jest słońcem Wink


RE: JustBeenPaid - Grubasch - 27-02-2012 22:32

Echh, jeden głupi poucza innego... Pozycje to nie sa akcje!!! Tak naprawdę to jest paczka reklam... Nie pouczajcie innych jak się sami nie znacie.


JustBeenPaid - Roben - 28-02-2012 11:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.