Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - twardy - 28-12-2015 15:40

Jaki paradoks. U nas (w PL) to bys miche zacieszal majac tyle ankiet...a w UK sie nie oplaca ich robic Big Grin


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 28-12-2015 15:46

(28-12-2015 15:40)twardy napisał(a):  Jaki paradoks. U nas (w PL) to bys miche zacieszal majac tyle ankiet...a w UK sie nie oplaca ich robic Big Grin
Dokładnie...
Każdy z nas by tyle chciał mieć...


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 28-12-2015 20:22

Nie opłaca się ich robić, ponieważ w UK praca w "realu" jest na tyle godziwie opłacana, że szkoda czasu na te ankiety.
To właśnie w tych biednych krajach takich jak Indie (nie wyskakiwać mi tu z dynamicznym wzrostem PKB) ankiety powinny pojawiać się w znacznie większych ilościach. Zresztą widać na forum Clixsense, że dużo użytkowników jest z krajów III świata.
Dla nich taka ankieta za dolara to jest coś.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - twardy - 28-12-2015 21:05

Ale kogo obchodzi opinia kogos z III swiata? Pieniedzy nie maja, duze prawdopodobienstwo, ze ktos w ogole jest analfabeta i w ogole nie zrozumie ankiety Big Grin

Z godzine temu mialem ankiete w OpinionWorld o sklepach odziezowych.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - MistGun - 28-12-2015 21:07

(28-12-2015 21:05)twardy napisał(a):  Ale kogo obchodzi opinia kogos z III swiata? Pieniedzy nie maja, duze prawdopodobienstwo, ze ktos w ogole jest analfabeta i w ogole nie zrozumie ankiety Big Grin

Z godzine temu mialem ankiete w OpinionWorld o sklepach odziezowych.
Serio? :< Zapomnieli o mnie.. :/


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - twardy - 28-12-2015 21:13

Klikam kilka razy dziennie w te 3 okna z ankietami, czasami cos wleci. Od 12 grudnia mialem 9 ankiet. I tak jestem mile zaskoczony o.O


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - DT82 - 28-12-2015 22:12

Mam może głupie pytanie ale tak się zastanawiam...jakby tak zmienić sobie proxy na takie z UK i zarejestrować się w Clixsense podając dane z Anglii to przeszło by takie coś?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - twardy - 28-12-2015 22:53

Tak, tylko pod warunkiem, ze nikt inny z tego proxy nie rejestrowal konta na clixsense. Mozliwe tez, ze maja jakiegos shielda, ktory wykrywa proxy/vpny.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - DT82 - 29-12-2015 00:48

No to nie było tematu Wink


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - bartus2278 - 29-12-2015 08:27

dołączę się do dyskusji odnośnie tego, żeby jakoś po angielsku się zarejestrować Tongue
Słuchajcie, a jakby poprosić w anglii rodzinę, żeby założyła mi konto na siebie, a klikać i logować się i rozwiązywać ankiety w PL,z polskiego IP to wtedy będziemy dostawać ankiety angielskie czy polskie ? Big Grin może ktoś wie coś na ten temat ? Smile bo temat jest warty zachodu widząc ilość ankiet Tongue a powiem, że i offers w funtach wygląda dużo atrakcyjniej ....
u mnie przez całe święta 1 ankieta, której nie ukończyłem :/