Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 02-12-2015 15:07

Nie zgodzę się z Tobą do końca luke255

Żeby robić taski trzeba mieć odpowiedni level a nie każdy użytkownik Clixsense zdołał taki level osiągnąć. Nie mówiąc już o tym, że jest to często bardzo czasochłonne, można o tym w odpowiednim dziale na forum Clixsense poczytać.
Namawiasz innych na taski a sam na swoim screenie masz jedno okrągłe ZERO w tej zakładce , więc jak to jest???? Nieładnie tak namawiać nie dając samemu przykładu, oj nieładnie. A co do Pogodnego to jeszcze kilka tygodni temu był na pierwszym miejscu, widzę, że nie śledzisz forum Clixsense za często. Zresztą po ilości Twoich postów na tymże forum każdy może to sprawdzić.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 02-12-2015 15:20

Taski na poziomach 1 2 i 3 są mocno trudne do zrobienia? Na czym one polegają?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 02-12-2015 15:25

Zawadson
Ja Ci nie odpowiem bo szczerze, nigdy takich poziomów nie osiągnąłem.
Najlepiej zapytać kogoś, kto takie taski robił lecz kurde niestety nie za bardzo wiem kogo...
Albo skocz na forum Clixsense i tam się czegoś może dowiesz.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - luke255 - 02-12-2015 15:29

U mnie z taskami sprawa wyglada tak, ze niestety na poczatku kiepsko sie do tego zabralem bo nie wiedzialem jak robic i nie mam ich zbyt duzo zrobionych (mniej niz 10)
Skupilem sie na ankietach i na mechanizmach ktore nimi rządzą ale nie wykluczam ze w wolnej chwili przysiade do taskow i napisze o tym kilka madrych slow Big Grin
Kazdy od czegos zaczynal, chyba nie sadzisz ze pogodny od razu trzaskal po 500 taskow dziennie? Smile tez zapewne musial zdobyc ten odpowiedni level, nieprawdaz?
Zreszta, nie wiem czy slusznie ale wyczuwam lekka napinke z Twojej strony Big Grin jak to jest?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 02-12-2015 15:39

Mam 3 zrobione, choć odnoszę wrażenie, że mam ich zrobionych trochę więcej.
Mam 87%.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 02-12-2015 15:46

(02-12-2015 15:29)luke255 napisał(a):  U mnie z taskami sprawa wyglada tak, ze niestety na poczatku kiepsko sie do tego zabralem bo nie wiedzialem jak robic i nie mam ich zbyt duzo zrobionych (mniej niz 10)
Skupilem sie na ankietach i na mechanizmach ktore nimi rządzą ale nie wykluczam ze w wolnej chwili przysiade do taskow i napisze o tym kilka madrych slow Big Grin
Kazdy od czegos zaczynal, chyba nie sadzisz ze pogodny od razu trzaskal po 500 taskow dziennie? Smile tez zapewne musial zdobyc ten odpowiedni level, nieprawdaz?
Zreszta, nie wiem czy slusznie ale wyczuwam lekka napinke z Twojej strony Big Grin jak to jest?
Ja zrobiłem do tej pory 140 tasków ale jakoś mi to specjalnie nie idzie i też skupiam się na polowaniu na ankiety i polecam to samo wszystkim, którzy mnie o to pytają.
Co do zaczynania to ja nadal czuję się świeżakiem a i tak wiele osób mnie pyta z czym się to je ten clixsense Smile
Słusznie wyczuwasz napinkę w moim głosie bo do cholery jasnej ciasnej strasznie Ci zazdroszczę tych ilości ankiet, których my w Polsce nie mamy !!! Samych zarobków nie bo na nie sam zapracowałeś więc Ci się one należą. Ale to taka pozytywna zazdrość, ja nie z tych co to śpiewają "jarosławpolskezbaw" Smile

A tak poza tematem: długo już siedzisz w UK?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - K239TURBO - 02-12-2015 16:27

Zleciłem 10,81$, a na konto otrzymałem 0,01$facepalm a 10,80$ sobie jeszcze czeka beka
Tak to wygląda:
[Obrazek: yb5b6wmusi82.png]

O co chodzi?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 02-12-2015 16:35

(02-12-2015 16:27)K239TURBO napisał(a):  Zleciłem 10,81$, a na konto otrzymałem 0,01$facepalm a 10,80$ sobie jeszcze czeka beka
Tak to wygląda:
[Obrazek: yb5b6wmusi82.png]

O co chodzi?

Pewnie zlecałeś po raz pierwszy, prawda?
Nie przejmuj się stary, to normalna procedura, reszta kasy lada moment dotrze.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - K239TURBO - 02-12-2015 16:38

Tak, pierwszy raz. Już się wystraszyłem że jakiś błąd w wypłacie.
Dzięki za infoSmile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 02-12-2015 16:40

Nie ma za , trzeba sobie pomagać Smile