Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - shf - 09-07-2017 23:49

Te buxy to wogóle są opłacalne ? Przecież tam marne centy dostaje się za klikanie :o


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 10-07-2017 00:11

(09-07-2017 23:49)shf napisał(a):  Te buxy to wogóle są opłacalne ? Przecież tam marne centy dostaje się za klikanie :o
Zarabiasz na ankietach i taskach, a nie klikaniu, Clixsense zresztą chyba rezygnuje z usługi reklam więc to już całkiem nie będzie bux.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Owl_ - 10-07-2017 23:52

(09-07-2017 23:49)shf napisał(a):  Te buxy to wogóle są opłacalne ? Przecież tam marne centy dostaje się za klikanie :o

No co Ty? Smile

[Obrazek: clixsense%2Bmaj.jpg]


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 11-07-2017 14:08

(10-07-2017 23:52)Owl_ napisał(a):  
(09-07-2017 23:49)shf napisał(a):  Te buxy to wogóle są opłacalne ? Przecież tam marne centy dostaje się za klikanie :o

No co Ty? Smile

[Obrazek: clixsense%2Bmaj.jpg]

Miodzio Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 12-07-2017 00:03

Ja nazbieralem troche ponad $40 tylko nadal mam dylemat na co to wyplacic.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - loryn222 - 12-07-2017 10:34

Witam , wróciłem ponownie do tego serwisu , ale pod innym sponsorem . Zarejestrowalem sie wczoraj , a dziś zrobiłem ankietę z OpinionWord za 0.83$ o tym gdzie pracuje


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Umct - 14-07-2017 17:50

Również uzbierałem ok. 50$ i też się zastanawiam na co wypłacić, obecnie chyba najlepiej na payza się opłaca wypłacać. Ewentualnie można poczekać jeszcze (ile?) na powrót paypal, bo taką informację dostał jeden z użytkowników strony od moderatora clixsense, możecie sobie przeczytać u nich na forum w dziale wypłaty. Z drugiej strony jednak zmiany według mnie nie idą w dobrą stronę i mam obawy, że stronka może już niedługo upaść, więc nie wiem czy jest sens czekania.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 14-07-2017 19:46

(14-07-2017 17:50)Umct napisał(a):  Również uzbierałem ok. 50$ i też się zastanawiam na co wypłacić, obecnie chyba najlepiej na payza się opłaca wypłacać. Ewentualnie można poczekać jeszcze (ile?) na powrót paypal, bo taką informację dostał jeden z użytkowników strony od moderatora clixsense, możecie sobie przeczytać u nich na forum w dziale wypłaty. Z drugiej strony jednak zmiany według mnie nie idą w dobrą stronę i mam obawy, że stronka może już niedługo upaść, więc nie wiem czy jest sens czekania.
Jakie masz jeszcze zmiany po za wycofaniem PP, który przestał obsługiwać pewien rodzaj stron/biznesu, które świadczą o możliwości upadku strony? Polacy są najlepsi w sianiu defetezmu, Neo jak i Clixsense nie mają jak upaść, oni są tylko pośrednikami, chyba że dane firmy rozwiązałyby z nimi umowę, ale nawet wtedy wątpię żeby nie wypłacili już zarobionej kasy. Zacznijcie się ludzie uczyć, dowiadywać, liczyć, a nie snuć nie mające pokrycia w rzeczywistości teorie, masakra.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Umct - 14-07-2017 23:27

(14-07-2017 19:46)Fox90 napisał(a):  
(14-07-2017 17:50)Umct napisał(a):  Również uzbierałem ok. 50$ i też się zastanawiam na co wypłacić, obecnie chyba najlepiej na payza się opłaca wypłacać. Ewentualnie można poczekać jeszcze (ile?) na powrót paypal, bo taką informację dostał jeden z użytkowników strony od moderatora clixsense, możecie sobie przeczytać u nich na forum w dziale wypłaty. Z drugiej strony jednak zmiany według mnie nie idą w dobrą stronę i mam obawy, że stronka może już niedługo upaść, więc nie wiem czy jest sens czekania.
Jakie masz jeszcze zmiany po za wycofaniem PP, który przestał obsługiwać pewien rodzaj stron/biznesu, które świadczą o możliwości upadku strony? Polacy są najlepsi w sianiu defetezmu, Neo jak i Clixsense nie mają jak upaść, oni są tylko pośrednikami, chyba że dane firmy rozwiązałyby z nimi umowę, ale nawet wtedy wątpię żeby nie wypłacili już zarobionej kasy. Zacznijcie się ludzie uczyć, dowiadywać, liczyć, a nie snuć nie mające pokrycia w rzeczywistości teorie, masakra.
Chodziło mi o zmiany które na dniach zostaną wprowadzone, ale robią to pewnie, żeby paypal znowu był dostepny. Nie wiem po co się tak unosisz.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 15-07-2017 07:50

Możesz rozwinąć myśl o tych zmianach i co mianowicie robią, żeby przywrócić PayPal? Na start musieliby zrezygnować z wyświetlania reklam i kupowania poleconych, a i to by zbyt szybko mogło nie pomóc żeby przywrócić PP.